Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Esmu ievērojusi, ka vienmēr (!!!) pie Ventspils tiesas policijas konvoja mašīnas pārkāpj CSN. Automašīna tiek atstāta uz vienvirziena ielas.

Pie Ventspils tiesas Valsts policijas konvoja mašīnas pārkāpj CSN noteikums!
Foto: Bez Tabu skatītāja

Kā zināms, no vienvirziena ielas nogriežoties pa kreisi, ir jāieņem kreisais malējais stāvoklis. Rodas jautājums, vai konvojēt uz tiesas sēdi apsūdzētos, drīkst gan neievērot, gan pārkāpt CSN?”

Iesūtīja: Linda

Foto

8 komentāri

8 komentāri

 • uris
 • Egita Valtere

  Egita Valtere

  Beidziet tak šo "klaunarādi" un ņemšanos ap citu kļūdām. Uzskatu, ka uz operatīvo transportu šie "pārkāpumi" neattiecas, ja vien netiek ļaunprātīgi pārkāptas dienesta pilnvaras.
  Lai uz kurieni brauktu policija, ugunsdzēsēji , AMP nekad nevar zināt, vai tas nav tiešā mērā saistīts ar mums(mūsu ģimeni, tuviniekiem,draugiem). Var jau ievērot "skabargu" operatīvā transporta vadītāja rīcībā, bet vai tas tiešām, ir patiesais iemesls šai absurdajai sūdzībai?
  • Linda

   Linda

   Nu, ja, pareizi! Invalīdu stāvvietās drīkst novietot, drīkst nolikt mašīnu, kur grib un pagadās! Otra konvoja mašīna, kā redzams bildē, auto novietoja tirgus laukumā, tad kas liedz šo mašīnu tur novietot? Aiz stūra ir liels stāvlaukums, tur arī var novietot a/m, es uzskatu, ka nedrīkst pārkāpt arī policijas darbinieki likumus!!!! Jo viņu pārkāpuma rezultātā arī man ir jāpārkāpj likumu.
   • Linda

    Linda

    Es runāju tieši par konvoja mašīnu, kas nogādā uz un no tiesas sēdes apsūdzētos, kas nozīmē, ja viņi neveic glābšanas uzdevumus! Nepiesietos ja tur būtu ugunsdzēsēji vai "ātrie".
 • gh

  gh

  man tadu foto un video ar pietiek pa jelgavas un dobeles kingiem driz liksu ieksa kolekciju un tad la Kraksis atbild
  • Linda

   Linda

   Apsveru domu biežāk noiet gar tiesu. Nebūtu viņiem jāved apsūdzētais, pajautātu, kāpēc pārkāpj noteikumus. Šoreiz neizdevās. Dažreiz liekas, ka aiziet par tālu un traku.
   • Me

    Me

    Bet visbiežāk taču policija ar operatīvo BUSU uz/no tiesas taču ved - apsūdzētos, lieciniekus.. ne tā? Manuprāt, mazāku ļaunumi mums nodara tas, ka policija savu auto noliek ne tur, nekā, ka pārsimt metrus jāved apsūdzētais līdz tiesas namam.
    Mazāk skatīties uz citu kļūdām un dzīve būs mierīgāka :)
   • Linda

    Linda

    Mhm, protams! Tad, lai novieto auto tirgus laukumā (bildē otrs konvojs), divi metri tālāk jāved uz/no tiesas sēdi. Viņiem tas ir paradums. Tā kā... divi metri tālāk vai pārkāpt noteikumus, ir taču liela aršķirība. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!