Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

26 komentāri
Pie veikala Saldū apstājas, lūk, šādi – garām pabraukt ir ārkārtīgi grūti!
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labvakar! Lūk, šādi apstājies(-usies) kāds autovadītājs(-a) pie veikala Saldū.

Pievērsiet uzmanību, kur ir apmales un garām pabraukt ir ārkārtīgi grūti.”

Iesūtīja: Evita

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Saldus rulllē
  +3 +3 0

  Saldus rulllē

  Ak Dievs. Šis vēl sīkums, pamrģiniet apstāties pie TC "Akvārijs" (veikala "Drogas" pusē) un pamēģiniet izkāpt, kur nu vēl bērnu no krēsliņa izņemt, atraduši par kuru stāvvietu runāt.
 • Anubiss
  +4 +3 -1

  Anubiss

  Kas tur par grūtībām? Nostum šim pakaļu,ja reiz nometis ielas vidū!
 • Saldenieks
  +3 +2 -1

  Saldenieks

  Tas normāli, tur lielākā daļa nejēdz nostāties. Tas, kas pa kreisi, arī ir nostājies tā kā tāds ...... Vai tiešām neredz stāvvietu robežu- iebrauc tā, ka blakus vairs nevar ne iebraukt ne izbraukt, ne reizi vien esmu bijis spiests stāvēt un gaidīt, kad atnāks īpašais "šoferītis", kas atbraucis pēc manis un nolicis auto kā vien māk. Īpaši tas novērojams ar mazajiem auto, lielie auto kaut kā tomēr cenšas novietot normāli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl