Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Pēc “Sadales tīkls” darbošanās! Nozāģētie koki, neizraktie celmi un citas skaistuma lietas paliek zemes īpašnieku pārziņā
Foto: bez tabu skatītājs

“Labdien! Kā izskatās pēc “Sadales tīkls” darbošanās! Pagājušajā gadā mums tika nozāģētas 100-gadīgas liepas, jo tās traucējot elektrolīnijām. Šogad līdz ar nozāģēto liepu celmiem, nevis izrokot celmus, tika ierakts pazemes kabelis.

Protams, nozāģētie koki, neizraktie celmi un citas skaistuma lietas paliek zemes īpašnieka pārziņā. Arī izbraukātais pagalms, kurš pat nav darbu teritorijā.”

Iesūtīja: Gunta

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • no coments
  0 0 0

  no coments

  Nē nu tad kad tās liepas pakārsies vados, atkal vainīgs Sadales Tīkls.. un Ziemassvētki tak sveču gaismā ar smuki svinas
 • arī man
  0 0 0

  arī man

  Ļoti gribas dzirdēt ko saka šie Sadales Tīkli.Visu valsti piecūkojuši,arī mūsu apkaimē.Tiešām visatļautība un nekādas atbildības?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl