Sūdzību dēlis: Pazudušas solītās piemaksas pie ģimenes valsts pabalsta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Pazudušas solītās piemaksas pie ģimenes valsts pabalsta!

Nedēļas gaitā “Bez Tabu” saņēma vairākas sūdzības par solītajām, bet neizmaksātajām piemaksām pie ģimenes valsts pabalsta par divu un vairāk bērnu audzināšanu no viena līdz 20 gadu vecumam.

“Ir apsolīts, ka no 1. marta līdz 30. aprīlim būs piemaksas bērnu pabalstiem. Šomēnes es saņēmu bērna pabalstu, bet nekādas piemaksas! Varbūt tā ir mānīšana, tomēr ir seši bērni,” satraukusies raksta Daina.

Šo pašu jautājumu atsūtījusi arī divu bērnu māmiņa Jolanta: “Man ir divi bērni – vienam trīs gadi un otram 18. Šodien ir 5. aprīlis, bet saņēmu pabalstu kā vienmēr 22,00 EUR par vienu bērnu.”

Arī trīs bērnu māmiņa Sandra, kura, kā pati apgalvo – skrupulozi seko līdzi visām piemaksām, ziņo, ka piemaksa nav saņemta: “Šajā mēnesī kontā parādījās tikai jau ierastā naudas summa.”

Katra no māmiņām uzdod jautājumu: “Kad es saņemšu solīto piemaksu?”

Atgādināsim, ka “Bez Tabu” jau pievērsās šai tēmai – vairāk skatīt šeit.

Kā vēsta Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) mājaslapā pieejamā informācija, no 2018. gada 1. marta būs jauns atbalsta mehānisms – piemaksa pie ģimenes valsts pabalsta par divu un vairāk bērnu audzināšanu no viena līdz 20 gadu vecumam. Tiesības uz šo piemaksu ir par bērniem, par kuriem piešķirts ģimenes valsts pabalsts. Tas paredzēts Valsts sociālo pabalstu likumā. Ministru kabineta noteikumos Nr. 1517 noteikts: piemaksa pie ģimenes valsts pabalsta par divu un vairāk bērnu no viena līdz 20 gadu vecumam audzināšanu ir 10 eiro mēnesī par diviem bērniem un 66 eiro mēnesī par trim bērniem. Par katru nākamo bērnu piemaksas apmērs ir par 50 eiro mēnesī lielāks nekā par iepriekšējo kopējo audzināmo bērnu skaitu ģimenē.

VSAA aprēķinās piemaksas apmēru par periodu no 2018. gada 1. marta un izmaksās to ne vēlāk kā līdz 30. aprīlim.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Monta Felkere-Zake
  +8 +7 -1

  Monta Felkere-Zake

  Man pabalsts ir mēneša 7taja datumā,bet piemaksu es saņēmu 9taja datumā,nestresojiet gan dabusiet. Visur taču rakstīts,kā līdz 30.aprilim izmaksās.
 • kāpēc
 • Līga Līga
  +4 +4 0

  Līga Līga

  Ko var ņemties?Rakstīts ka izmaksās līdz 30.04...vēl tak nav pat 15.04!Saprastu cepienu ja būtu jau maijs!?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl