Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Pavasaris jau klāt, bet sakritušās rudens lapas kā stāv, tā stāv!
Foto: Bez Tabu skatītāja ()

Labdien! Novembris, rudens, lapkritis. Kur? Sarkandaugava/Mežaparks – Viestura prospekts starp mājām Nr. 47 un Nr. 49. Daudz lapu. Rīgas dome (nezinu īsto institūciju, kas par to atbild, tāpēc pieņemsim, ka tā ir Rīgas dome), izdomā nogaidīt, līdz VISAS lapas nokrīt, un tad tās savākt. Visas lapas savāca lielajos atkritumu maisos, maisus savāca, bet starp mūsu mājām aizmirsa. KOPŠ novembra!!! Šodien ir 15. aprīlis, un tie miskastes maisi joprojām stāv kā stāvējuši. Pavasaris. Pieņemu, ka zāle tur vairs diez ko netaisās augt un pļura tur paliks (zem maisiem mitrs un veidojas jau dubļi).

Pievienoju bildes ar maisu kaudzi un bildi, kur iespējams salīdzināt teritoriju, ko uztur mūsu mājas sētnieks, un teritoriju, ko uztur Rīgas dome – taciņas vienā pusē zaļa zāle, bet otrajā pusē – melna zeme ar brūnām lapām. Paldies! Ar cieņu Kristaps.

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • vai
    0 0 0

    vai

    Braucot pa Daugavgrīvas ielu pie mājas 100/102 vienkārši milzīgs sadzīves atkritumu kalns. Vispirms piemēslojam un tad ar lepnumu ,visos medijos afišējot, rīkojam pavasara talku.Varbūt pamēģināt necūkot visu gadu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl