Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Pastnieks – negods? Jau ilgu laiku vēstules un avīzes saņemam tikai nedēļu pēc termiņa!
Ilustratīvs foto: LETA

“Sveiki, jau ilgu laiku es un mani ģimenes locekļi ciešam no tā, ka nesaņemam savas vēstules un korespondenci laikus.

Avīzes jau varam paciest, bet, ja “nāk” svarīgas vēstules, kurās mums kaut kas ir jānokārto noteiktā laikā, tad visi termiņi ir pāri, un mēs nevaram attaisnoties, ka vēstuli saņēmām tikai nedēļu pēc termiņa.

Interesējoties pastā, mums Valmieras 1. pasta nodaļas darbinieces atbildēja, ka ar Kocēnu pagasta pastnieci esot tādas problēmas un mēs neesam vienīgie, kas cieš.

Daudzi citi arī sūdzas par šo problēmu. Nejēdzība tajā, ka laikā nepienākušas vēstules dēļ nākas pēc tam dārgi maksāt.

Sazinoties ar galveno pastu, man teica, ka viņiem neesot pierādījumu, lai šo darbinieku atbrīvotu, tie esot tikai mani vārdi. Kā lai citādāk cīnās?

Zinu, ka Kocēnu pagastam ir vairāki pastnieki, bet par citiem tādu sūdzību nav.”

Iesūtīja: Inga

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • 13pasts
    0 0 0

    13pasts

    Tas varētu būt no sērijas - kā maksā, tā strādā..
    Vai arī vienkāršākais slinkums....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl