Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
“Pasažieru vilcienam” ir nemitīgas izmaiņas kursēšanas sarakstā! Nevar neko plānot!
Ilustratīvs foto: LETA

“Labdien, vēlos izstāstīt savu sāpi par “Pasažieru vilcienu”. Viņiem nemitīgi ir izmaiņas, vienreiz jau viņiem sūdzējos par to, cik ilgi dzelzceļa līnijā Tukums-Rīga būs nemitīgas izmaiņas!

Viņi man atbildēja, ka līdz 25.11.2016., bet joprojām ir nemitīgas izmaiņas. Nevar neko plānot!!

Šorīt (ap 8.00) skatījos viņu mājaslapā vilcienus, bija rakstīts 12.50, aizeju uz vilcienu, rakstīts, ka 14.15!!!

Cik stundas ir starp vilcieniem, ja viņi to vilcienu, kurš bija paredzēts 12.50 palaida 12.26.

Kāpēc to nevarēja palaist vēlāk, lai cilvēki, kuri nāk uz vilcienu 12.50 labāk pagaida, nevis nokavē.

Un Rīgas Centrālajā stacijā, izņemot peronu, nav kur gaidīt vilcienu, jo vienīgie soliņi, kuri ir iekštelpās, ir pretī Narvesenam un apsēsti ar bomžiem!!

Un, aizejot uz “Pasažieru vilciena” biroju, saņēmu atbildi, ka izmaiņas regulāri jāskatās un viņi nav vainīgi, ka neskatījos izmaiņas, bet, cik ilgi pirms vilciena, tās jāskatās?!”

Iesūtīja: Jūlija

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Ieva
    0 0 0

    Ieva

    Izmaiņas ir gan, bet man līdz šim nav tā gadījies - vilciena sarakstu apskatos viņu mājas lapā iepriekšējā vakarā un tas otrā dienā sakrīt ar atiešanas laiku.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl