Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Ikdienā Rīgā regulāri pārvietojos ar Rīgas mikroautobusiem. Apmierina viss serviss, taču pēdējā laikā man (un cik esmu dzirdējusi, arī citiem pasažieriem) ir nesaprotams, kādēļ transportlīdzekļa salonā vienmēr skan radio “SWH Plus” krievu valodā?!

Pārvietojos ar Rīgas mikroautobusiem. Transportlīdzekļa salonā vienmēr skan radio “SWH Plus” krievu valodā?!

Citreiz skan ļoti uzmācīgi skaļi, un tas dažkārt traucē pēc garas darbdienas. Bija situācija, kad uz pasažiera lūgumu nogriezt radio skaļumu vai izslēgt to pavisam, vadītājs atteica, ka esot noslēgts tāds līgums un viņš neko nevarot kontrolēt.

Rāda, ka priekšējā panelī radio vispār nav. Uzskatu, ka situācija ir nedaudz absurda – kāpēc tiek uzspiests uzmācīgi skaļi klausīties radio krievu valodā?! Dzīvojam taču Latvijā un transports kalpo visai sabiedrībai, nevis tikai krievvalodīgajiem.”

Iesūtīja: Zaiga

8 komentāri

8 komentāri

 • Zenta

  Zenta

  Patiešām, kāpēc man savā dzimtajā zemē jāklausās kaut kāds krievu radio? Te ir Latvija, nevis Krievija. Un tās stulbās multenes ar ļauno lāci - kam vispār tāda doma ienākusi prātā rādīt sabiedriskajā transportā tādu murgu. Sākumā mikroautobusus vadīja latviešu šoferīši - pieklājīgi, bet nu visu ir atkal pārņēmuši krievi. Uz krievu spasibo viņi atbild, bet uz latviešu paldies - klusums. Prasti vaņkas.
 • wth

  wth

  Taisnību sakot, es vispār neredzu iemeslu, lai sabiedriskajā transportā skanētu jebkāds radio. Priekš kam? Ja es gribēšu kaut ko klausīties - tam ir austiņas un telefons, un es klausīšos to, ko es gribu, nevis kaut kādu murkšķēšanu, reklāmas vai krievu estrādi. Un vienalga, krieviski vai angliski vai japāniski - man un gana daudziem citiem tas traucē, it sevišķi ja ir par skaļu. Tas traucē pat vadītājam - varbūt tāpēc tie Rīgas mikroautobusu vadītāji brauc kā govis pa ledu?
 • Mans vārds

  Mans vārds

  Un ? Kad skan amerikāņu dziesmas , kad pat Latvijas Radio 2 reklamē facebook un tvitter kontus , kad mums ir draugu portāls , tad kundze gan noteikti ir apmierināta ?
 • Dārta
 • Kristīne

  Kristīne

  Rīga lielākā daļa ir Krievu tautibas. Un es arī klausos tikkai Radio SWH + ( un vācu kur dzīvoju) . Man liekas ka lv ir daudz vairāk problēmu ka sita . Sūdzēties var jau pa katru nieku, galvenais lai nebūtu garlaicīgi :(
 • Roberts Daniels Blumfelds

  Roberts Daniels Blumfelds

  Nē,nu atrada par ko piesieties :D Ir lielākas problēmas par šo,nevis strīdēties par radio.
  • Vārds pa vārdam

   Vārds pa vārdam

   Pēdējā laikā šitais ir baigi modē. Ak pasaules gals, krievu radio! A kad angliski skan nevienam nekādu problēmu. Ko mums tagad vispār tikai tautas dziesmas klausīties un neko citu? Saprastu, ja šoferis nerunātu latviski, tad mazliet nesmuki, bet radio jau tiešām ir nieks.
 • Začis

  Začis

  Ko var pie*isties par visādiem sīkumiem, tas tak ir krievu radio, kpc, lai tas skanētu citā valodā?
  Lielā sāpe!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!