Sūdzību dēlis: Pārvietojos ar Rīgas mikroautobusiem. Transportlīdzekļa salonā vienmēr skan radio “SWH Plus” krievu valodā?!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Pārvietojos ar Rīgas mikroautobusiem. Transportlīdzekļa salonā vienmēr skan radio “SWH Plus” krievu valodā?!

“Labdien! Ikdienā Rīgā regulāri pārvietojos ar Rīgas mikroautobusiem. Apmierina viss serviss, taču pēdējā laikā man (un cik esmu dzirdējusi, arī citiem pasažieriem) ir nesaprotams, kādēļ transportlīdzekļa salonā vienmēr skan radio “SWH Plus” krievu valodā?!

Citreiz skan ļoti uzmācīgi skaļi, un tas dažkārt traucē pēc garas darbdienas. Bija situācija, kad uz pasažiera lūgumu nogriezt radio skaļumu vai izslēgt to pavisam, vadītājs atteica, ka esot noslēgts tāds līgums un viņš neko nevarot kontrolēt.

Rāda, ka priekšējā panelī radio vispār nav. Uzskatu, ka situācija ir nedaudz absurda – kāpēc tiek uzspiests uzmācīgi skaļi klausīties radio krievu valodā?! Dzīvojam taču Latvijā un transports kalpo visai sabiedrībai, nevis tikai krievvalodīgajiem.”

Iesūtīja: Zaiga