Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Komentāri
Pārtikas automātos tirgo vecus produktus!
Foto: Bez Tabu skatītājs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Kārlis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Stomatoloģijas institūta bijām ar draudzeni un mazo meitiņu! Lai novilcinātu laiku, izdomājām iepriecināt meitu, un pašapkalpošanās automāta nopirkām “Kinder Delice”! Meitiņa bija ļoti priecīga, ka automāts to pasniedza! Prieks gan ātri pagaisa, kad paskatījāmies derīguma termiņu – tas bija jau beidzies kādu laiku! Protams, pēc tam nopirkām jaunu un ar derīgu termiņu, bet par tādu faktu negribas noklusēt, jo ir daudzi cilvēki, kas pat neiedomājas paskatīties datumu un droši lieto produktu uzturā! Tā kā pats strādāju ar tirdzniecību un ēdienu, tad ar “iztecējušu” datumu ēdienu lietot uzturā nav ieteicams un var būt kaitīgi veselībai! Paldies Jums jau iepriekš! Ar cieņu Kārlis!”

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl