Sūdzību dēlis: Zirņu iepakojumā ieraudzīju kodes!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šobrīd mūsu graudaugu ražotāji laikam netiek kontrolēti ar kaitēkļu būšanu produktos.”

Zirņu iepakojumā ieraudzīju kodes!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau kuro reizi nopērku putraimus, kuros iekšā jau ir kodes. Arī šoreiz, atverot pelēko zirņu paciņu un izberot to bļodā, zirņos jau ir piedētas oliņas, kā arī, tie ir netīrīti, ar nezālām. Šoreiz tie ir “Omas pelēkie zirņi”!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Sandra.

5 komentāri

5 komentāri

 • Phe

  Phe

  Kodes arī grib paēst,jokoju.Tas ir drausmīgi ka parazīt produktos
 • kika

  kika

  Kastites ar vaaku jaatur,ta visos putraimos nesametiisies.Ja kas aizdomiigs,izberu laukaa,,Nevajag tureet orginalos,atvertus iepakojumus.
 • ance
 • Re kā!

  Re kā!

  Labi ka es nepērku zirņus,izņemot mannu. Un turu to ledusskapī,lai kādas mošķiņas neieperinās mannas gardumos. Milti un citas šiem līdzīgās preces jātur ledenē,aukstumā būs drošībā. Ko teiktu citi komentētāji? 🐜🐛🐞
 • Linda

  Linda

  Mēs šādā veidā dabūjām perēkli VISOS produktos..ļoti ilgi nācās cīnīties :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!