Sūdzību dēlis: Zefīru kastē trūkst viena gardā našķa. Zefīru cienītāja saskumusi un vīlusies

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Zefīru kastē trūkst viena gardā našķa. Zefīru cienītāja saskumusi un vīlusies
Bez Tabu Sūdzību dēlis

“Labdien! Vēlējos pastāstīt un parādīt, ka rakstītajam ne vienmēr var ticēt. Dzimšanas dienā man uzdāvināja “Laima” zefīru dāvanas iesaiņojumā, uz kura skaidri rakstīts, ka kastītē ir 12 mini zefīri,” raksta “Bez Tabu” skatītāja Inese.

“Kad ar ģimeni sākām dalīt, lai katram sanāk pa trim, izrādījās, ka kastītē ir nevis 12, bet tikai 11 zefīri. Viens iepakojums bija aiztaisīts kā pārējie, bet tukšs,” raksta Inese, “fotogrāfijās var redzēt, ka trīs zefīri ir apēsti, bet viens ir neattaisīts un pavisam plakans.”

“Kāpēc “Laima” maldina patērētājus, vai saldumu kastēs tiek speciāli likts mazāks skaits zefīru vai konfekšu nekā norādīts uz iepakojuma? Vai es kā pircējs varu paļauties, ka, atverot “Laima” konfekšu kasti, nerēgosies pretī viens vai divi tukši konfekšu caurumi?” vaicā Inese.

”Orkla Confectionery & Snacks Latvija” komentārs par publicēto sūdzību 

“Mēs patiesi atvainojamies Inesei par radušos situāciju! Kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Ik dienu mēs veicam produktu kvalitātes kontroli, kurā pārbaudām to sastāvu, svaru un iepakojumu. Analizējot fotogrāfiju, varam secināt, ka šis iepakojums ir aizvērts, bet zefīrs iepakojumā nav ticis ievietots cilvēcīgas kļūdas rezultātā,” Bez Tabu raksta uzņēmuma pārstāve, “kā atvainošanos par sagādātajām neērtībām, vēlamies Inesei dāvāt sveicienu no ”Laimas”.”