Sūdzību dēlis: Vistas šķiņķīšu iepakojumā atradu stikla lausku!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Pievienot komentāru
Vistas šķiņķīšu iepakojumā atradu stikla lausku!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

” Es “Rimi” veikalā “Ozols”, Rencēnu ielā 1 iegādājos vairākus produktus – arī “Rimi” zīmolu fasētos, atkaulotos vistas šķinķīšus.”

“Vēlāk pagatavojot produktu un ēdot to, sagriezu mēli un smaganas ar stikla lausku (attēls pielikumā). Stikla lauska nevarēja ēdienā nonākt nekā citādi, kā no attiecīgā iepakojuma, jo gatavoju sautējumu, kurā bija tikai smalki sagriezti dārzeņi un vista, kuru negriežot pievienoju ēdienā no iepakojuma.

Dzīvoju viens un gatavoju viens, nebija nekādas citas iespējas stiklam tur nonākt. “Rimi” savu vainu noliedz, norādot, ka stikls ēdienā
nonācis manas vainas dēļ. “Rimi” arī norādīja, ka viņi šo notikumu nevar pārbaudīt, jo neesmu saglabājis produkta iepakojumu, lai gan čeku un visu pārējo informāciju biju nosūtījis.

Esmu saglabājis stikla lausku un čeku kā pierādījumus. Par minēto esmu vērsies arī ar iesniegumu Pārtikas un Veterinārajā dienestā. Šis stikls varēja radīt nopietnas sekas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Oskars.