Sūdzību dēlis: Vilšanās bērnam! Siera iepakojumā nebija solītā tetovējuma!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā nopirku daudzreiz pirktās “Pik-Nik” siera nūjiņas. Uz iepakojuma rakstīts, ka iekšā ir filmas “Kā pieradināt pūķi” bezmaksas tetovējums.”

Vilšanās bērnam! Siera iepakojumā nebija solītā tetovējuma!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Bērnam bija liela vilšanās – mājās atverot iepakojumu, iekšā nebija solītā tetovējuma. Arī pašas siera nūjiņas bija iepakotas standarta vakuumiepakojumā bez filmai veltītās tematikas, kā bijis šīs akcijas ietvaros.

Izskatās, ka ražotājs iztērē vecos iepakojumus, bet slikti, ka šādā veidā maldina pircējus – bērnus! Esam sarūgtināti,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Guntis.

78 komentāri

78 komentāri

 • Edgars Ezerašs
 • Ja
 • Kristīne Ozoliņa
 • Elza Romane

  Elza Romane

  Acīmredzot Latvijā viss ir vislabākajā kārtībā, ka jau sāk meklēt problēmu it visā, lai tikai būtu par ko pasūdzēties un palaist ziņās.
  • Ainārs Reinšmits

   Ainārs Reinšmits

   Elza Romane nabaga bērni !
   😁😁😁👏👏👏
 • Evita Latkovska
  • Kaspars Latkovskis

   Kaspars Latkovskis

   Vai ne... Kur mūsu tetovējums😊😊 vienīgais iemesls, kapēc pirkām🤣
 • Kristīne Jakuba
 • Marika Mierture
 • Lana Insberga

  Lana Insberga

  Normāla kļūda pakošanā, var gadīties vienā no 1000 paciņām. Labi, ka siers bija iekšā. :D Par tādiem sīkumiem ir jāinformē ražotājs, nevis Bez Tabu, un viņi vietā atsūtīs kaut 10 tetovējumus un vēl 10 siera pakas.
 • Evita Matule

  Evita Matule

  Sarmìte Matule Heidijai ar nebij tetovējuma, tgd zināsi kur jāgriežas 😂😂😂
  • Sarmìte Matule

   Sarmìte Matule

   Evita Matule tiešām,man ar vajadzēja uzrakstit😄
 • Jurģis Jurčenko

  Jurģis Jurčenko

  Es vairs nekad negribu dzirdēt vai redzēt šo idiotisko,nožēlojamo,bezvērtīgo,nicināmo,žurku barībai nederīgo lapeli, par kuru ir kļuvis Bez Tabu. Nu nevajag spārdīt beigtu zirgu, cerībā, ka šams vēl piecelsies - jūsu ziņas ir sūda vērtē.
  • Olga Jelisejeva

   Olga Jelisejeva

   Jurģis Jurčenko par ko cilveki sudzas to ari izvieto.Tas ir sudzibu delis.raidijuma tadi nieki nav.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!