Sūdzību dēlis: Vienādi kafijas automāti Valmierā, bet cenas atšķiras!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Valmierā ir uzstādīti divi karsto dzērienu “Lavazza” automāti ārā.”

Vienādi kafijas automāti Valmierā, bet cenas atšķiras!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

‘Tas ir ļoti patīkami, jo nav jāiet iekštelpās, bet lieta tāda, ka Tērbatas ielā 8 kafija maksā vienu eiro, bet Rīgas ielā blakus “Wash&drive” maksā 80 centus. Kāpēc tā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jānis.

11 komentāri

11 komentāri

 • Čiv

  Čiv

  Es pērku pupiņas kafiju mājas maļu, bet tap pupiņas nav, kādas bij agrāk. Laikam mērce un žāvē
 • Mars

  Mars

  Aparāti pieder vienam īpašniekam, bet zeme uz kuras stāv citam un tieši zemes īpašnieks nosaka savu cenu. Tātad Tērbatas iela grib uzvārīties nekā wash and drive
 • Bez temata

  Bez temata

  Brīvais tirgus, brīvās cenas. Nepatīk - nepērc. Kāpēc jāsūdzās te?
 • Vienkārši

  Vienkārši

  Nu bet degvielas cenas taču arī atšķiras , kāpēc tad nav jautājums.
 • Rico

  Rico

  Kad tiem kafijas gribētājiem pieleks ka tur tek ārā brūns dubļu ūdens, kas nedaudz pēc aromāta smaržo kā kafija. Nevienā automātā, pat visā EU nav normālas kafijas. Atsevišķās kafejnīcās ir, bet lai saprastu kurā, pietiek uz kafijas automātu paskatīties. Maksāt šakāļiem par nezināmu šķidrumu. Es pat pieļauju ka tur tiek izmantota kafija ar sen iztecējušu derīguma termiņu.
 • Bez Tabu

  Bez Tabu

  Vai BEZ TABU sūdzību dēlis ir tiešām sētas dēlis, kur var rakstīt jebko? Vai beztabu ar šīs lapas uzturēšanu un pārvaldīšanu, neplāno arī kaut nedaudz apskatīt un rediģēt ierakstus, kas tajā tiek veikti? Kādā veidā šāds ieraksts atbilst kaut kādai sūdzībai, sūdzībai par ko? Tikpat labi var paprasīt, kāpēc 1ha zemes Dzirnavu ielā maksā vairāk kā 1ha zemes Liepājā. Zeme tak 1ha abās vietās. Jānim grūti ko pārmest par šādu jautājumu, Jānis ir vienkārši dumjš, savukārt Bez Tabu, kas mēģina vākt klikšķus uz šiem ierakstiem, lai var subsidēt savu eksistenci, ir ļaunprātība.
 • Bez Tabu skatītājs

  Bez Tabu skatītājs

  Varbūt tāpēc, ka nomas maksas atšķiras, ko prasa par vietu? Labrīt.
 • Fuz
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Edža

  Edža

  Droši vien no tilpuma atkarīgs,vai nu arī katrs ši automāta īpašnieks uzliek cenu kādu viņš grib

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!