Sūdzību dēlis: Vēlos nokaunināt par šādu rīcību “Nākotnes” gaļas ražotājus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

30 komentāri

“Šoreiz esmu ļoti vīlusies! Aizgāju šodien uz vietējo veikalu, sapriecājos, ieraugot “Nākotnes cūku ribiņas”, ka nebūs jāšmorē sarežģītas vakariņas. Liela bija mana vilšanās, kad uzliku tās uz pannas!”

“Uzreiz metos meklēt derīguma termiņu uz iepakojuma – 14.02.2019.  Diemžēl veikala čeku neesmu saglabājusi, bet vēlos nokaunināt par šādu rīcību “Nākotnes” gaļas ražotājus! Lieki piebilst, ka mums vakariņās bija cīsiņi!” stāsta Ieva.

Pēc ievietotās sūdzības uzņēmums “Nākotne” sniedzis savu komentāru par radušos situāciju. Uzņēmums atzīmē, ka 16. janvārī kliente sazinājusies ar ražotājiem – uzņēmums akcentē, ka uz Bez Tabu skatītājas sūdzību ir reaģēts.

Uzņēmums “Nākotne”

Mēs atvainojāmies, sūdzību reģistrējām un vēlējāmies kompensēt šo negatīvo pieredzi, un Ievai palūdzām atsūtīt tālruņa numuru. Tajā pašā dienā saņēmām atbildi, ka situācija ir atrisinājusies un veikalā, kur tika veikta preces iegāde, prece samainīta. Lai arī nepārtraukti pilnveidojam ražošanas procesus un stingri uzraugām produktu kvalitāti, tomēr gadās tehnoloģiskas kļūmes (šajā gadījumā tas izrādījās bojāts termoiepakojums), un mēs par tām uzņemamies atbildību.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Andis Feldmanis
  +36 +32 -4

  Andis Feldmanis

  Un...? Vai sazinājāties ar ražotāju? Vai izklāstījāt viņiem problēmu? Ko viņi atbildēja?
  Tas jau kļūst par tādu kā māniju. Tikko ir kāda problēma, tā uzreiz BezTabu. Kam tas vajadzīgs? Lētam populismam, jeb žurnālistu vienveidīgiem sižetiem?
  N gadus atpakaļ nopirkām bērnam jogurtus, no kuriem divos bija pelējums iekšā. Sazvanījos ar RPK reklamāciju daļu, un viņi bija priecīgi par informāciju, jo tas dod iespēju meklēt un novērst kaut kādu ražošanas kļūmi. Piedevām, kā kompensāciju man uz mājām atveda veselu iepakojumu ar dažādiem jogurtiem, apmaiņā pret bojātajiem.
  Nevajag sūdzēties, bet vajag risināt problēmu.
  Tā ir ražošana, kuras laikā arī iekārtās var rasties kādi bojājumi, kas noved pie tehnoloģiskām problēmām.
 • Ilga Lejāne
  +23 +22 -1

  Ilga Lejāne

  Man tā sanaca ar ķekavas vistu akniņām. Nopirku un tur ieksā pakā akninas ar žultīm. Sazinājos un to visu kompenseja ar 5 pakām ķekavas jaunajiem produktiem. Ka arī izvertēšot, kur radusies kļume.
 • Līga Bērziņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl