Sūdzību dēlis: Veikalā regulāri ir garas rindas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šobrīd veikalā “Maxima”, Katrīnas ielā, rinda uz kasi stiepjas līdz veikala otram galam!”

Veikalā regulāri ir garas rindas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Visi cilvēki pēc garas darba dienas grib tikt mājās! Vai tiešām nevar efektīvāk plānot darba laikus kasieriem? Šī situācija atkārtojas dienu no dienas!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Liene.

6 komentāri

6 komentāri

 • Really?

  Really?

  Tagad visi tie, kuri 1980-tajos stāvēja visu nakti rindās pēc pāris banāniem, smej par šo sūdzību vēderus turēdami...
 • Rūdolfs Petrovskis
 • Nu bet liene

  Nu bet liene

  normāli cilvēki ēdienkarti izdomā visai nedēļai un tad visu vajadzīgo sapērk,lai nav katru dienu jāiet uz veikalu.Aiziet uz veikalu tikai tad ja kas neplānots savadzējies.Lohiem lohu problēmas.
  • Bljets

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!