Sūdzību dēlis: Veikalā nopirktās kotletes ir jēlas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esmu medicīnas koledžas studente, kura garajos pārtraukumos iet pakaļ ēdienam uz vietējo “Rimi” veikalu, kas atrodas Gaiļezera ielā 8.”

Veikalā nopirktās kotletes ir jēlas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Īsti neizprotu, kā šis uzņēmums gatavo gaļu (kotletītes), jo, jau kuro reizi tās pērkot, tā izskatās fantastiski, bet no iekšpuses ir jēla! Šī nav pirmā reize, pagājušajā gadā bija pilnīgi tas pats! Nākamreiz, kad to ņemšu, noteikti prasīšu, lai pārgriež.

Kāpēc, maksājot naudu, nespēju normāli paēst!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Everita.

12 komentāri

12 komentāri

 • Čiv

  Čiv

  Nav ko pirkt visu gatavu, mājas ir plīts,panna.un naudu ārā neizmetisi. Bet ēdīsi ar gardu muti, paša cepto gaļu. Visi tik slinki cep pats
 • Čiv
 • Aldis Kubilis
 • Lilita

  Lilita

  Laikam tajos lielajos veikalos daudz brāķa.Jācep mājās un jāņem līdzi uz darbu.Vislabākais veids.Agrāk tā tikai darīja.Cik esmu pirkusi veikalos kotletes vai ko citu,viss samērā slikti sagatavots.
 • sak vēl ka

  sak vēl ka

  studenti nabagi.Ja var atļauties kotletes pa 10 euro kilogramā pirkt.Nopērc gaļu un mājās izcep.Ui cik daudz kotletes tur sanāk.Un nesaki ka jāēd aukstas.Daudziem darbiniekiem pat nav īpaši laika paēst.
 • Aigars Lasmanis
 • Iveta

  Iveta

  Tādi jautājumi jārisina uzreiz pašā veikalā. Cik zinu tos kulinārijas produktus piegādā jau gatavus. Pārdevēji nezin ka ši ir brāķēta porcija. Apmainītu. Vai naudu atgrieztu. Un tagad vēl mode ēst visu pusjēlu. Izņemot vistu.🤔
 • Pirktspēja
 • Es

  Es

  tā vietā lai aizietu atpakaļ uz Rimi informētu , apmainītu preci, pie reizes novērstu ka citi cilvēki tādas nopērk- labāk kaut ko ieraksta šeit... Vai nu par maz smadzeņu rievu vai autors tik bailīgs ka sūdzēties māk tik slēpojoties aiz izdomāta vārda
 • Re kā!

  Re kā!

  Studentiņ! Nopērc gaļiņu maltu,pieliec klāt visas garšvielas,iekur guntiņu,pannu virsū,un uz pannas met kotletes cep pēc pašas gaumes. Lai labi garšo!😋😊👍

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!