Sūdzību dēlis: Veikalā nevar nopirkt klasisko “Kārums” sieriņu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Veikalā “Elvi” nekad nav “Kārums” klasisko biezpiena sieriņu.”

Veikalā nevar nopirkt klasisko “Kārums” sieriņu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kāpēc tā? Ir ar citām garšām, bet ne klasiskie. Vai tos vairs nepiegādā? Vai pēc pieveduma tos uzreiz izpērk?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Aina.

61 komentārs

61 komentārs

 • Iveta Kramiņa

  Iveta Kramiņa

  Pirms laika arī trāpīju veikalā, vakarā, kur no šiem, kas attēlā (nekad pat īsti neesmu ievērojusi kā tieši tos sauc) bija palikusi pāri tikai cenu zīme, ar akciju. Arī man šie ir iecienītākie. Bet notika brīnums - es izdzīvoju! 😂 😶
 • Māris Vēgners

  Māris Vēgners

  Ta nu skāde... Jāmirst nost... 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 • Mozus NL

  Mozus NL

  Es sodien nopirku maxima vel. Ja vajag, Pm ! Tirgoju sierinus. 😎
 • Madara Antone
 • Monta Brīdiņa

  Monta Brīdiņa

  Muļķības. Vismaz Limbažos ir visos veikalos. Liels vai mazs veikals viņš ir visur. Beztabu tu sāc palikt par zema līmeņa raidījumu. Pašiem kauns nav?
 • Kārums

  Kārums

  Ziņojam, ka Kārums Vanilla sieriņi joprojām tiek ražoti bez apstājas un pietiks visiem! :) Jā, reizēm daži pircēji ir naskāki gan par citiem pircējiem, gan par sieriņu pasūtījumu veicējiem, tādēļ dažkārt veikalos pagadās arī pa kādam tukšākam plauktam. Mēs iesakām šādos gadījumos vispirms vērsties pie veikala personāla un noskaidrot, vai noliktavā nav kāds Kārums aizķēries. Ja tomēr ilgstoši novērojat sieriņu trūkumu Jūsu tuvākajā veikalā un veikala personāls rausta plecus, tad droši padodat ziņu arī mums, norādot konkrētā veikala adresi – papētīsim situāciju arī no savas puses.

  Ar cieņu, Kārums
 • Andris Eidējs
 • ELVI

  ELVI

  Paldies mūs vērīgajai pircējai Ainai! Klasiskais sieriņš “Kārums” ir visu veikalu ELVI pamatsortimentā – iespējams, īslaicīgu šīs preces iztrūkumu kādā veikalā ir radījis lielais pieprasījums. Tas ir pats pirktākais biezpiena sieriņš Latvijā, kam ELVI tīklā ir arī izdevīgs cenu piedāvājums, tāpēc acīmredzot ir sagadījies tā, ka kādu dienu konkrētajā veikalā šis sieriņa veids bijis izpirkts. Nekāds ilglaicīgs šīs preces deficīts ELVI tīklā nav vērojams, un visus, kas vēlas iegādāties klasisko “Kārums” biezpiena sieriņu, labprāt gaidām veikalos ELVI.
 • Nadīna Zeltiņa
 • Matīss Matīss

  Matīss Matīss

  Gada Stulbākā skatītāja medaļu galvenais neaizmirstiet pieśķirt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!