Sūdzību dēlis: Veikalā nevar iegādāties kūku uz svaru!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegāju vakar “Maxima” veikalā, vēlējos nopirkt želejkūku uz svaru.”

Veikalā nevar iegādāties kūku uz svaru!

“Piegāju pie letēm, kur ir kūkas, bet ops – nav iespējams neko nopirkt uz svara. Viss jau sapakots pa kastītēm – gan eklēri, gan mazās kūciņas, gan sveramās plātsmaizes, želejkūkas utt.

Kāpēc es nevaru izvēlēties kūciņas pēc skaita vai gramiem? Kāpēc man jāpērk jau iepakotas, ja man vajag vienu? Kāpēc nevaru nopirkt 200 gramus, bet jāizvēlas piedāvātais daudzums? Tā arī neko nesanāca iegādāties,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Ilze.

56 komentāri

56 komentāri

 • Ome

  Ome

  Nu jau labu laiciņu,ka Maximā nav vairs sveramās kūkas. Bet ir jau gatavas kastiņā.
 • Ira

  Ira

  Tas bija murgs ar tām sveramām kūkām, it seviški svētkos. Visādas nedienas.Labi, ka vairs nestrādāju pie tām.
 • Jolanta Goža
 • Elvijs Kalniņš

  Elvijs Kalniņš

  Es vēlētos turpmāk maizi arī iegādāties pa šķēlēm, ne kukulīšiem!
 • An Dis

  An Dis

  Jūs nesaprotat ka TV ir bizness? 😂 Jo stulbāk, jo labāk, lai reitings kāpj! Jā arī mans un jūsu visu citu koments, tai skaitā uzspiešana uz "like, angry, sad" arī veido viņu reitingu.
  Marketings draugi 🤘🙈
 • Arviss Briedis

  Arviss Briedis

  Austrālija: deg meži, mirst simtiem
  Ķīna: kronas vīrusu, mirst tūkstošiem
  Latvija: nevar nosvērt kūku
 • Hmm

  Hmm

  Ja iet uz veikalu vakara vai no rita tad tas ta varetu but neesu redzejusi lielajos maxima veikalos ka nav iespejams nogriezt kuku tiesi tik cik velas
 • jelgavniece

  jelgavniece

  un kāpēc nevar pajautāt pārdevējai/m, kas strādā aiz letes? tāpēc jau šie ļaudis tur strādā..
 • Iveta Štrauhmane
  +11 +11 0

  Iveta Štrauhmane

  Es saprotu neapmierinātību. Ja ir sveramo preču stends,tad protams gribas iegādāties sev vēlamo preci. Bet tas jārisina uz vietas veikalā,nevis jāraksta Bez Tabu.
 • bauris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!