Sūdzību dēlis: Veikalā “Maxima” Tukumā ar dzēšgumiju izdzēsts ražotāja derīguma termiņš! Vai tas ir likumīgi?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Veikalā “Maxima” Tukumā ar dzēšgumiju izdzēsts ražotāja derīguma termiņš! Vai tas ir likumīgi?

“Labdien! Iegāju Tukuma veikalā “Maxima”, lai nopirktu ābolu sulu. Atceros, ka sulai bija atlaide un atlicis mazs derīguma termiņš.

Nodomāju, ka pagājis vēl laiks, tāpēc varbūt būs vēl lielāka atlaide. Derīguma termiņš bija norādīts līdz 10.11.2017., bet viņi izdomājuši labāku veidu – ar dzēšgumiju nodzēsuši ražotāja derīguma termiņu un uzlikuši jaunu termiņu līdz 2018. gada februārim.

Vai tas ir likumīgi? Vai par šādu rīcību ir pārāk mazi sodi, ja veikalnieki ir gatavi riskēt?”

Iesūtīja: Andrejs

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Grōša
  +13 +10 -3

  Grōša

  Slimie cilvēki! Varētu padomāt, ka ražotājs uz Maximu preci ved 1x gadā! Protams, ka katrs vedums var būt no citas ražošanas partijas un, attiecīgi, būs atšķirīgi derīguma termiņi. Pēc foto tak redzams, ka tur nekas nav ne dzēsts, ne ķēpāts
 • Ilze
  +7 +6 -1

  Ilze

  Ei tu diriğēt... Nu vairāk jau laikam nav kur.. Bļāviens, kas par iztēli- redz ar dzēšgumuju!!! Pavisam cita partija, pavisam cits sērijas nummurs!!! Debīliķis...
 • Dace Tihomirova
  +4 +3 -1

  Dace Tihomirova

  Intresanti kā viņi uzlika to termiņu atpakaļ? Un identiku ražotāja termiņam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!