Sūdzību dēlis: Veikalā Kuldīgā nepieņem sīknaudu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepirkos piemājas veikalā “Mego”, Kuldīgā un saskāros ar situāciju, ka maza meitenīte gribēja nopirkt sev kārumus, viņai bija sīknauda, lielākoties “melnie centi” (1,2,5 centu nomināli), taču pārdevēja skaļā balsī meitenītei atbildēja, ka nepieņems tādu naudu, esot tāds likums, ka neesot obligāti tas jādara.”

Veikalā Kuldīgā nepieņem sīknaudu!
PIXABAY.COM

“Viņa pieņemšot tikai 50 centus šādos nominālos, taču pārējo vajadzēs citādākā naudā. Cik atminos, tad meitenītei citādākā naudā vajadzēja vēl 1,90. Tā meitenīte apjukusi paņēma savu naudiņu un aizgāja prom, jo ar savādāku naudu samaksāt nevarēja. Vēlējos noskaidrot, vai tiešām pastāv tāds likums, ka pārdevēja var nepieņemt šo naudu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Alīna.

65 komentāri

65 komentāri

 • Antra Balgalve

  Antra Balgalve

  Tādu pārdevēju no darba atlaist, vienkārši netīk skaitīt 😡
  • Gints Jermacans

   Gints Jermacans

   Antra Balgalve kapēc bankas var prasīt samaksu par sīknaudas pieņemšanu, bet veikali nevar?
  • Laura Phoebe Petersone
  • Gints Jermacans

   Gints Jermacans

   Laura Phoebe Petersone bet dara un neviens neraud par to interneta
  • Laura Phoebe Petersone

   Laura Phoebe Petersone

   Gints Jermacans nu un ko tu gribi ar to teikt? Ka nav ko ar kapeikām norēķināties? Tad nav ko ražot viņas lol
  • Gints Jermacans

   Gints Jermacans

   Laura Phoebe Petersone es gribu teikt, ka jabljauj uz bankam nevis veikaliem
  • Laura Phoebe Petersone

   Laura Phoebe Petersone

   Gints Jermacans veikalos tāpat sīknauda ir nepieciešama jo tā viss ātrāk iziet. Neredzu problēmu pieņemt sīknaudu. Tikai neiecietību
  • Gints Jermacans

   Gints Jermacans

   Laura Phoebe Petersone kā tu zini? Tev ir bijis veikals? Kad tu aizbes uz banku cupu ar sīceni un gandrīz puse paliek bankai... Tad tu domātu savādāk
  • Laura Phoebe Petersone
  • Gints Jermacans
 • Es
 • Inta
  +25 +25 0

  Inta

  Nu tad lai valsts izņem no apgrozības naudu ar kuru veikalos vajadzīgā apjomā nevar norēķināties!
 • Jānis

  Jānis

  Kur paliek cilvēcības faktors? Vai tiešām bija tik grūti par saldumiem paņemt un saskaitīt šos centus no maza bērna?
 • nu bet stulbie

  nu bet stulbie

  vecāki ,kāpēc jādod bērnam krāt tāda sīcene,par kuru sīkais pēc tam neko nevar nopirkt?Es savam bērnam dodu naudu krāt sākot ar 0.50 centiem,lai sīkam sakrājot cūciņu ir iespēja kaut ko nopirkt.Jūs tā pazemojat savu bērnu.Vienreiz redzēju sīkais staigā ar maciņu kas pilns ar tādu sīceni pa veikalu un grib nopirkt sev kārotu lietu kas maksā 5 un vairāk euro,bet mutere visu laiku skaļā balsī -es taču teicu ka tev tur nekas nesanāk.Bērns krāj to s-da sīceni bet saskaitot sanāk knapi 2 euro.Un tagd dēl covid daudzās vietās iesaka norēķināties ar kartēm nevis sīceni.Sīceni var iemest pašapkalpošanās kasēs.Padomā alīn aiz meitenes stāv 3-5 pircēji,sasmakušā veikalā,kamēr nabaga pārdevējs apskata katru monētu(daudzi pircēji iesmērē vēl santīmus domājot ka pārdevējs neapskatīs katru monētu).Dodot sīceni tā ir necieņa pret pārdevēju un pārējiem pircējiem.Un kurš muļķis vispār krāj tādu sīceni.Vajag pamazām izdot,tad nebūs jābrīnās ka pilns maks ar sīceni.Normāli cilvēki sīcenē iedod ne vairāk kā 0,10 centu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!