Sūdzību dēlis: Veikalā Kuldīgā nepieņem sīknaudu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepirkos piemājas veikalā “Mego”, Kuldīgā un saskāros ar situāciju, ka maza meitenīte gribēja nopirkt sev kārumus, viņai bija sīknauda, lielākoties “melnie centi” (1,2,5 centu nomināli), taču pārdevēja skaļā balsī meitenītei atbildēja, ka nepieņems tādu naudu, esot tāds likums, ka neesot obligāti tas jādara.”

Veikalā Kuldīgā nepieņem sīknaudu!
PIXABAY.COM

“Viņa pieņemšot tikai 50 centus šādos nominālos, taču pārējo vajadzēs citādākā naudā. Cik atminos, tad meitenītei citādākā naudā vajadzēja vēl 1,90. Tā meitenīte apjukusi paņēma savu naudiņu un aizgāja prom, jo ar savādāku naudu samaksāt nevarēja. Vēlējos noskaidrot, vai tiešām pastāv tāds likums, ka pārdevēja var nepieņemt šo naudu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Alīna.

65 komentāri

65 komentāri

 • Toms

  Toms

  Vai pārdevēja ir tiesīga ņemt samaksu par sīknaudas skaitīšanu,kā to gribēja darīt
  Pārdevēja Ilūkstes novadā ?
 • Domājat ar galvu ne ar kurpēm !!!

  Domājat ar galvu ne ar kurpēm !!!

  Visiem,kas runā par pārdevēja kurpēm gribu teikt- stāviet vispirms stabili savās kurpēs,un iedomājaties sevi vai savu bērnu meitenītes kurpēs !!Varbūt meitenes mātei tā bija visa naudiņa !!! Ar ko viņai tagad bērnu mierināt !!?? Ko tad tagad sāksim savu slinkumu lāpīt uz svešu bērnu rēķina !!Atbildu par saviem vārdiem- ja es zinātu kura pārdevēja
  tā bija un kurā veikalā tas bija,aizbrauktu un kārtigi iepirktos par kapeikām.!!! Mammīt samīļo savu meitiņu no manis !!!
 • Ivans bargais

  Ivans bargais

  Nav tāda likuma! Nauda ir nauda un vienalga, kādos nominālos, pat ja vaidzētu maksāt 9.90 un maksāti 1 centa monētās neviens nav tiesīgs teikt, ka nepieņems šāda veida naudu...pārdevēja vienkārši negribēja skaitīt vai bija pilna kasē jau ar sīknaudu...un vienkārši atšuva mazo meitenīti!
 • Aldis Kubilis
 • Tamara Lace

  Tamara Lace

  Visur ir jāpieņem sīknauda - nauda ir un paliek nauda,papīra vai monētas, riebjās skatīties uz darbiniekiem,kas sašķoba seju,kad dod sīknaudu,arī man ir nācies saskarties ar tādu situāciju,bet,smaidiet...
  • to tamāra , ivans

   to tamāra , ivans

   un citi kas te saka nauda paliek nauda.Ja pārdevēja jums atdos atlikumu 9.90 vienu centu monētās arī tā teiksiet?Te nav runa par cilvēcisko faktoru,bet necieņu pret pārdevēju un citiem pircējiem.Paldies dievam man ir laba redzes atmiņa-vienreiz tāda pircēja arī samaksāja tādā sīcenē par cigaretēm.Nākamreiz kad viņa atnāca iepirkties atdevu atlikumu tieši tādā pašā sīcenē.Un tagad viņa nāk iepirkties ar lielāku naudu.
  • Liene Derkaca

   Liene Derkaca

   Tamara Lace ja nu nepatīk skaitīt to siceni , bet varbūt dažai pārdevējai ir problēmas un nemāk to saskaitīt ? Bet te tas tak ir tik maz , kādreiz bija nācies iet Rimi un iepirkties ļoti lielos apjomos bet naudiņa bija pārsvara 0,50;1;2€ nominālos un protams arī papīra naudiņa maksājama summa bija krietni lielas un tad pamanīju ka meitenes kase sēdošas ne vienmēr zin ka naudiņu pārskaitīt ( es tiku sagatavojusi sīknaudu precīzi lai vieglāk būtu ar to tikt gala ) bet daža tik un ta apjuka un nācās mierīgi pastāvēt un pagaidīt lidz naudiņu saskaita . Un viss notikas nauda ir un paliek nauda .
  • Ance Šlisere - Vilcāne

   Ance Šlisere - Vilcāne

   Tamara Lace šeit būs no viena raksta izkopets. PTAC pārstāve Sanita Gertmane skaidro, ka pārdevējs ir tiesīgs atteikt pieņemt samaksu par preci sīknaudā, kas pārsniedz 50 monētu skaitu. "Tomēr pieņemt vai nepieņem lielu daudzumu sīknaudas atkarīgs no veikala politikas," apgalvo Gertmane. Viņa vienlaikus atgādina – naudas maiņas funkciju veic bankas, kuras piedāvā maksas pakalpojumu par noteikta skaita monētu pieņemšanu/apmaiņu pret papīra naudu vai lielāka nomināla monētām, par šo pakalpojumu prasot maksu saskaņā ar pakalpojumu cenrādi.
 • Nu bet mīļie

  Nu bet mīļie

  centu mīļi.Visu laiku tiek ziņots lai cilvēki ilgi un lieki neuzturas sabiedriskās vietās.Kāpēc man tādu egoistu dēļ ir jāstāv rindā.Šeit pierādās kā cilvēki neciena pārdevēju un citus pircējus.Iekāpiet lūdzu pārdevējas kurpēs un tad gudri te runājat.
 • Zaķe

  Zaķe

  Pārdevēja vienkārši salaboja savu dienu nolamājot svešu bērnu, tas ir raksturīgi slikti apmaksātiem darbiniekiem.
 • Anonims
 • pilnībā piekrītu momentam 16:27

  pilnībā piekrītu momentam 16:27

  nu kur rodas tādi vecāki,kas dod bērniem krāt tādu sīceni.
 • jaa

  jaa

  Bet Alīna labāk uzrakstīja Beztabu, nevis palīdzēja! Varēja samainīt meitenītes naudiņu vai samaksāt ar karti un pieņemt sev sīkās monētas.
  • Viktorija

   Viktorija

   Gluži manas domas, ja ne gluži "izpirkt," tad samainīt naudu, nevis brēku te celt. Vai tas meitenītei palidz diez vai🙄

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!