Sūdzību dēlis: Veikalā “Elvi” Lielvārdē iegādājos banānus, kuri iekšpusē bija neierasti sarkanā krāsā! Tā tam vajag būt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Veikalā “Elvi” Lielvārdē iegādājos banānus, kuri iekšpusē bija neierasti sarkanā krāsā! Tā tam vajag būt?

“Sveiki! Nopirku trīs banānus veikalā “Elvi” Lielvārdē, vienu apēdām, kad ķērāmies klāt otrajam, nomizojot to, konstatējām, ka banāns iekšpusē ir asinssarkanā krāsā, protams, to neēdām.

Ļoti interesē, vai šādu banānu drīkst ēst un kāpēc tas iekšpusē bija neierasti sarkanā krāsā? Nevis, kā ierasti, brūnā!”

Iesūtīja: Marina

Foto

Bez Tabu jau 2016. gadā pētīja līdzīgu ainu! Toreiz pamatīgu vētru sociālajos tīklos izraisīja kādas tukumnieces ieraksts, kura bija pilnīgi pārliecināta, ka nopirkusi banānus, kas it kā inficēti ar HIV vīrusu. Vairāk lasi šeit!

Video

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Anita Medne
    +4 +4 0

    Anita Medne

    Nesaprotu 😁...tā ir kļuvusi par latviešu tautas modes lietu sūdzēties par visu un visiem Bez Tabu??? 😁😁😒
  • Dace Tihomirova
  • Kaspars Dombrovskis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl