Sūdzību dēlis: Veikala ejas ir pārbāztas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Tukuma veikalā “Maxima” ejas ir piekrāmētas.”

Veikala ejas ir pārbāztas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ejas ir pārbāztas, un ar ratiem nav iespējams tikt pie daudziem produktiem,” “Bez Tabu” Sūdzību dēlī raksta Anne.

11 komentāri

11 komentāri

 • IBIS

  IBIS

  Vot neattapiga tauta,butu priecajusies par tam pilnajam ejam.A ja bruks,vismaz bus kur paslepties!
 • Oskar Grieze
 • Juris
 • bANDOLE

  bANDOLE

  tad nevajag pasūtīt tik daudz.Normāls veikala vadītājs pasūta aprēķinot kur liks visu.Liepājas Rietumu centra RIMI arī piekrāmējuši ejas ne jau veikalā bet aiz kasēm ir eja Kāpēc ugunsdzēsības dienests neliek atbrīvot tās ejas?Tur salikti tualetes papīri,grilla ogles,briketes.Kāds vēl pielaidīs uguni
 • līga
 • Andis Volbergs

  Andis Volbergs

  Es ar gribu pasūdzēties. Vakar veikalā dabūju rindā stāvēt. Kā tas tiek pieļauts?
  • Lauris Berģis

   Lauris Berģis

   Andis Volbergs nu vispār, nu kkāda visatļautība no veikala puses 😁😁
  • Andis Volbergs

   Andis Volbergs

   Lauris Berģis labāk nesākšu sūdzēties par to, ka vakar izgāju laukā un lietus lija. Tas ir vispār kaut kas neiedomājams.
  • Dace Vaitilaviča

   Dace Vaitilaviča

   Es ar' šito nesaprotu- rindā jāstāv. Kā tādos padomijas laikos :D
   tas viens, otrs- dažiem lietus lijis, būs jāsūdzās par to, ka tikai dažviet :D
  • Rolands Iraids

   Rolands Iraids

   Kaut kas neiedomājams 😐 Labi ka tā viss tev beidzās! A iedomājies, ja tavā vietā būtu māmiņa ar bērnu! 😑😑😑
 • Inga Bandole

  Inga Bandole

  Veikalā preci izvieto tadel,kad nav tik liela noliktava kur visu savesto salikt...protams pircejiem tas rada problemas,bet darbinieki nevar preci atstat ara uz rampas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!