Sūdzību dēlis: “Vecvecais nu ir jauns jaunais!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
“Vecvecais nu ir jauns jaunais!”

“Izbrīnījos – “Maximā” zem uzraksta “Jaunie burkāni” tirgo vecos, pagājušā gada burkānus!” raksta Anna.

“Iegādājos “Maxima XXX” veikalā A.Deglava ielā burkānus, ko mamma pasūtīja zupai, pat nesapratu, ka esmu iegādājusies vecos burkānus, to konstatēja mamma. Sākotnēji mamma domāja, ka varbūt esmu sarakstā izvēlējusies ne tos burkānus, bet skaidroju, ka citu nemaz nebija un pie burkāniem bija cenu zīme ar lieliem burtiem “Burkāni jaunie”. Mamma dusmīga, ka pa milzu naudu vecos burkānus “Maxima” uzdod kā jaunos! Pēc skata puskaltuši un nemaz neatgādina jaunos burkānus! Varbūt vēl kāds ar šo ir saskāries?”