Sūdzību dēlis: “Valežs” graudu pipari NENORMĀLA svara neatbilstība!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

3 komentāri
“Valežs” graudu pipari NENORMĀLA svara neatbilstība!

“Labdien! Tomēr izdomāju neklusēt par SIA “RKF VALEŽS” melnajiem graudu pipariem, kas ir safasēti 100 g paciņās. Iegādājos katru nedēļu vismaz 10 paciņas tas ir vienu kilogramu, bet tikai vakar nejauši nosvēru paciņu, jo izrēķinātais g daudzums pietrūka.

Liels bij mans pārsteigums, ka neatvērta paciņa nesvēra 100 g kā vajadzētu, bet 72 g!!!! Šodien devos Ventspilī uz veikalu, kur minētos piparus iegādājos.

Veikala vadītāja nekavējoties izņēma no plaukta visus piparus un gājām pie svariem un reti, kurā paciņā bija vajadzīgie 100 g.

Svari bij dažādi 96, 74, 70, pat 60g. Vadītāja teica, ka nekavējoties sazināsies ar menedžeri, jo saņem jau safasētus piparus un paciņas nepārsver.

Manu paciņu samainīja pret tādu, kura sver 100g. Paldies par to. Paciņas 100g cena ir 1,79 eur un tas nav maz … Manuprāt, tā ir liela nekaunība no “Valežs” puses.

Zvanīju arī uz SIA “RKF Valežš”, kur paprasīja, kur pirku un pateica, razberjomsa un viss.”

Iesūtīja: Sigita