Sūdzību dēlis: Vai veikals “Elvi” drīkst izplatīt preci, kurai ir beidzies derīguma termiņš?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Vai veikals “Elvi” drīkst izplatīt preci, kurai ir beidzies derīguma termiņš?

“Sveiki. “Elvi” veikalā, kurš atrodas Koknesē, bieži vien nocenoto preču grozā ir atrodamas preces ar derīguma termiņu, kurš drīz beigsies.

Taču nereti šīs preces netiek izņemtas no apgrozības arī pēc šī norādītā derīguma termiņa beigām. Piemēram, šodien veikalā atrodas preces ar 21.09. un 22.09. termiņiem.

Taču nocenotai maizei termiņi vispār nav redzami, pa virsu uzlīmēta cita uzlīme.

Rodas jautājums – vai veikals drīkst izplatīt preci, kurai ir beidzies termiņš?”

Iesūtīja: Zinta

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Es
  +2 +2 0

  Es

  Otrajā bildē ir skaidri redzams, ka prece ir jāizlieto līdz 28.12.2017. decembris tikai pēc 2 mēnešiem, bet klients jau brēc, ka termiņš notecējis..
 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Par "Žagariņiem" jau gan varējāt aiziet pie kāda no darbinieka un norādīt, ka nav izņemta prece, kurai beidzies realizācijas termiņš.
 • Raimonds Egle

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl