Sūdzību dēlis: Vai veikalos nevajag pievērst uzmanību šādām lietām? Vai nav jābūt kādai lampai, kura atvaira mušas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
Vai veikalos nevajag pievērst uzmanību šādām lietām? Vai nav jābūt kādai lampai, kura atvaira mušas?

“Labdien! Pie bulciņu plaukta veikalā “Maxima” ieraudzīju šādu skatu, protams, apetīti nosista uz visiem laikiem.

Vai veikalos nevajag pievērst uzmanību šādām lietām? Vai nav jābūt kādai lampai, kura atvaira mušas?

Domāju, ka tas nav no svara, ka bulkas ir nocenotas. Tām tāpat jābūt bez mušām!”

Iesūtīja: Kristīne

Foto

Voldemārs Spuņģis

Voldemārs Spuņģis
Biologs

Tās ir saucamās augļu mušas. Tur ir tāda īpaša dzimte drozofila mušas. Viņas ir sastopamas dabā, bet rudeņos tad, kad mēs vāram ievārījumus, tad, kad mums augļi, ogas nāk, tad viņas salido. Viņām galvenais ir pūstoši augļi, pūstošos augļos viņas dēj savas olas un tur attīstās viņu kāpuri.

Patiesībā, tas jau nav nekas tāds bīstams un neparasts, jo viņām cilvēki pilnīgi neinteresē, viņām interesē tikai augļi un viņām interesē vairoties. Viņas parasti ir virtuvē, jo tur ir siltākais un ir visvairāk ēdamā, cilvēkam tas varbūt nepatīk, bet patiesībā nekā slikta tur nav.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl