Sūdzību dēlis: Vai veikali mazgā arbūzus pirms to griešanas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man ir jautājums, vai “Maxima” pirms arbūzu griešanas tos mazgā?”

Vai veikali mazgā arbūzus pirms to griešanas?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pēc likuma tas ir jādara? Šis noteikti nav mazgāts, tas brūnais ir zemes klucis!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Mārtiņš.

76 komentāri

76 komentāri

 • Giga
 • Gints Rotčenkovs

  Gints Rotčenkovs

  Ātrie tīrības, higiēnas, mikrobu, alergēnu testi pie SnapTest.LV, SIA
 • Valda Akulova
 • Santa Santare
 • Gunita Fertinsone

  Gunita Fertinsone

  Dariet kā es, pasūtiet no arbūzu plantācijas nomazgātus un dezinfecētus nevis pirkt nezināmus arbūzus no Maximas.
 • Anna Ne
 • Edgars Rengarts
 • Laila Čevere

  Laila Čevere

  Neinteresē vai arbūzus mazgā vai nē, bet to, ka Bez Tabu ir reāli palicis par miskastes raidījumu, tas ir 100%
  • Ivo Grinbergs
  • Laila Čevere

   Laila Čevere

   Ivo Grinbergs tais senajos laikos, kad vēl skatījos TV, likās sakarīgāks, tagad, spriežot pēc interneta, palicis riktīgs klozetpods
 • Dzuljeta

  Dzuljeta

  Ko nu lielveikali. Damme pie ieejas saimnieks tirgojas no ritiem pats karto preces ari griez arbuzus un liek citas preces un pat cimdi nav roka. Pats ved turpat stav mašina. Pats bravurigs. Pardeveja pie letes sež ka beka
 • Santa Buša

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!