Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Vai to var lietot bērni? Arī viņi veikalā var iegādāties bezalkaholisko dzērienu “Super manki”

“Labdien! Veikalos ir nopērkams bezalkoholisks dzēriens “Super manki”. Viņu var nopirkt arī bērni un lietot, cik uziet.

Garšo pēc enerģijas dzēriena. Saturā daudz vitamīnu. Taurīna un kofeīna nav, bet sirds pārsitienu pieaugušam var uztaisīt. Vai to var lietot bērni?”

Iesūtīja: Gunta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Z
 • aNG
  +1 +1 0

  aNG

  Un par kolu, fantu u.c. gāzētiem dzērieniem na jautājumu? Čipšus, čizburgerus tak arī nepilgadīgie var iegādāties.Laigan, pat pieaugušajam var radīt aptaukošanos un veselības problēmas.
  Bet nē, vainojam tik notiektu grupu produktu... Pārējie gadiem pierasti, tie jau labi..
  Tas ir ok, ka bērnam 10 gadi, bet sver vairāk kā vidējs pieaugušais.. Un tur nu ne vecāki, ne apkārtējie neredz problēmu...
 • Summa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl