Sūdzību dēlis: Vai tiešām RIMI nepareizi uzglabā produkciju, ja tā tik stipri smako jau pie atvēršanas?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Vai tiešām RIMI nepareizi uzglabā produkciju, ja tā tik stipri smako jau pie atvēršanas?

“Labdien! Gribēju pasūdzēties par broileru kaklu iegādi RIMI veikalos. Tā kā šo faktu novēroju jau trešo reizi, sirds beidzot ir pilna. Iegādājos RIMI, Dzirnavu 67, broileru kaklus ar derīguma termiņu 23. Jūnijs, skat. foto.

Mājās atverot, secināju, ka kakli jau stipri smako, lai gan līdz derīguma termiņa beigām vēl 4 dienas… Vai tiešām RIMI nepareizi uzglabā produkciju, ja tā tik stipri smako jau pie atvēršanas???”

Iesūtīja: Ilze

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Egita no Virtuves
  +3 +3 0

  Egita no Virtuves

  Lai cik bēdīgi nebūtu, Ķekavas produkcijai ne tikai kakli, un ne tikai rimi smird. Kad vairākos veikalos "iegrābos" pēc ķīmijas/zālēm smirdošā vistas filejā, pārstāju Ķekavas produkciju pirkt vispār.
 • Enrigue Enrigue Duglass
  +2 +2 0

  Enrigue Enrigue Duglass

  Rimi veikali tās ir šausmas, ne pirmais gadījums. Vajag Steidzīgi Latvijā vēl kadu tirgus spēlētāju jo rimi ņirgājas par klientiem.
 • Artis.
  +2 +2 0

  Artis.

  Īstā vieta kur pirkt gaļu. Visi lielveikali kā viens, derīguma termiņus pie to beigām atjauno vēl uz dažām dienām. Jo preci šādos veikalos ir grūti pasūtīt precīzi lai izpirktu. Lai vekalam nebūtu pārāk lieli zaudējumi, preču termiņi tiek pagarināti ļoti daudzām precēm. Tāpat arī ir ar salātiem. Tos gatavo uz vietas veikala virtuvē. Salātiem tiek izmantoti visi produkti kuru termiņi ir iztecējuši. Bojāti gurķi, ķīnas salāti, tomāti, paprika u.t.t krabju salātus pat skalo zem krāna un iemaisa ar jaunu majonēzi. Tā novērš skābuma garšu mazliet. Gatavā produkcija nevienā lielveikalā netiek gatavota no svaigiem produktiem. Pats kādreiz strādāju RIMI veikalā par apsargu, un tiešām to neizdomāju. Ļoti-ļoti daudz nesmuku lietu dara ar pārtiku Lielveikalos. Un gaļas izstrādājumus tur var pirkt tikai lauku sunim ar stipru vēdera imūnsistēmu. Šašļiks tiek gatavots pat no sasmakušās gaļas kas nav izpirkta. Etiķis dara brīnumus ar daudzām pārtikas precēm. Un šašliku beigās jūs nopērkat par 2.x.dārgāku cenu kā svaigo gaļu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!