Sūdzību dēlis: Vai tiešām “Maxima” veikalos strādā cilvēki, kuri neprot valsts valodu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

161 komentārs
Vai tiešām “Maxima” veikalos strādā cilvēki, kuri neprot valsts valodu?

“Sveiki! Mani nomāc viens jautājums. Vai tiešām Latvijas veikalos strādā cilvēki, kuri neprot valsts valodu? Piemēram, Purvciemā – “Dominā”, veikalā “Maxima”, kas tik tikko ir atvērta, lai pārdevējai kūku, bulciņu nodalījumā pajautātu, ar ko ir pildīta kūka (sveramā), atbild ar “Я не умею говорить по латышски”!

Protams, man jau nav problēmu pajautāt arī krievu valodā, lai vai cik slikta man tā būtu, bet tie cilvēki, kas stāvēja aiz manis, vispār neko krievu valodā nesaprata – un viņi (vismaz 4) aizgāja…

Cik es zinu, strādājot veikalos, ir jāzina valsts valoda! Šis mani sadusmoja ļoti, jo man nākas bieži uz šo kūku nodalījumu iet, bet, lai es jautātu vairāk, atbildēšu godīgi, tas jau mani apgrūtina!”

Iesūtīja: Ivita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Aiva Dano
  +28 +25 -3

  Aiva Dano

  Pirms kāda laika saskāros tieši ar šo Iļģuciema maksimā. Latviski pārdevēja ne vārda. Kā nu protu tā cenšos pastāstīt krieviski ko man vajag. Ar to runāšanu ir kā ir, saprast gan saprotu labi ko viņi saka. Kasiere atcirta krieviski pretī lai nerunāju krieviski ja nejēdzu. Nu skaisti. Tu bļāviens vēl centies pastāstīt un Tev šitā pretī.
 • Agnese Agnese
  +23 +22 -1

  Agnese Agnese

  Rīgā daudzās vietās, netikai Maximā - liela daļa cilvēku uzskata, ka dzimtā valoda ir krievu valoda. Un latviešu valoda ir kā svešvaloda.. Skumji,bet fakts.
 • Laura Valtere
  +15 +15 0

  Laura Valtere

  Es labi runāju arī krieviski, vienmēr (agrāk) esmu ar sapratnini izturējusies prer krieviem, un vairāk viņu valodā runājusi ar viņiem nekā viņi latviski. Lai gan lv dzīvojam no dzimšanas visi..🙄 bet nu jau sāk piegriezties. Aizvakar ar mazuli veikalā nostājos rindas beigās, lai palūgtu palaist pie dārzeņu stenda, bet viens vīrietis arī ar mazo rokās, man ielec priekšā.. Es, protams, pārsteigta par nekaunibu, bet ar smaidu saku - Ziniet, man jau tikai pie burkāniem jātiek... Šis man nikni - čo??? Saku - paiesu garām! Viņš man " Nepoņimaju!!! Na russkom nado razgovarivatj!!! Tas gan aizskāra, atteicu, ka slikti, ka nesaprot, un gāju prom. Tak šis saķēra savu bērnu, rāda uz mani un bļauj pakaļ - Vot, sin, eto NACIST!!!!
  Skaisti, ne??? Jo savā valstī runāju savā valodā!!!
  Turklāt ar izglītību šim arī švaki, ja nezina, kas ir nacists.
  Nu tad lai ieskrienas.. Reizēm tiešām šķiet, ka vienīgā valoda kādu daži saprot ir - против лома нет приема.. "...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl