Sūdzību dēlis: Vai tiešām jāpārdod produkti ar beigušos derīguma termiņu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

Vai tiešām Liepājas “Rimi” veikalā jāpārdod produkti, kuriem beidzies derīguma termiņš?”

Vai tiešām jāpārdod produkti ar beigušos derīguma termiņu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Iegādājos produktus, un tikai no rīta konstatēju, ka Smiltenes biezpiena sieriņam beidzies derīguma termiņš. Iegādes datums 16.11.19, termiņš līdz 15.11.19!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Mārtiņš.

19 komentāri

19 komentāri

 • Hajs

  Hajs

  Čekā datums nav redzams, bet ja šo produktu atvērsi, tad proties novērtēt ja atrod rozīnes daudzskaitlī
 • Artūrs Plūmītis

  Artūrs Plūmītis

  Es gaidu to dienu, kad būs sūdzību par to, kad uz kādas picas, kas ir pasūtīts ir ananāsi virsū.
 • Artūrs Plūmītis

  Artūrs Plūmītis

  Vai tiešām ir tik grūti paskatīties uz termiņu?
  Vai vienkārši nopērk kautko ar vecu termiņu un tad sāk sūdzēties?
  Jo šis jau nav pirmo reizi. Kopš parādījās sūdzību dēlis cilvēki kļuvuši stulbāki. Pērk vecus produktus, neprot parkoties ar mašīnu....
  Saņemties lūdzu, nav tik grūti paskatīties uz termiņu.
  Pamācība.
  Tu izvēlējies produktu.
  Tu paņem rokās.
  Tu paskaties uz termiņu.
  Termiņš labs, liekam grozā. Termiņš slikts liekam atpakaļ.
  Ejam tālāk.
  Nemaz tik grūti.
 • Velga Saukane

  Velga Saukane

  Es bieži pērku apzināti, kad ir nocenots. Pati arī atbildu.
 • Agnese Šteinberga

  Agnese Šteinberga

  Neuzskatu ka man būtu jatere savs laiks lai parbauditu visus terminus, vecus, labotus...visi tik korumpeti ka sodus nesanem tapec pilnigi vienalga ko tirgo.
  • Āris Lipskijs

   Āris Lipskijs

   Agnese Šteinberga Nopietni🤔?Vienreizēji!Kam tad Jūs pērkat produktus?Ja sev,un ar tādu attieksmi,tad te piebilst nav ko!
 • mazais mĀRTIŅ

  mazais mĀRTIŅ

  aizej paraudi mammītei uz pleca.Es arī ja ieraugu veikalā preci kurai termiņš beidzies pasaku darbiniekam,lai tādi mĀRTIŅI neskrietu sūdzēties.Vai neiedomājies,ka darbinieki ir aizmirsuši pie lielā darba apjoma izņemt to preci.Visus tādus mĀRTIŅUS un citus nīdekļus vajadzētu uz 1 dienu norīkot pastrādāt veikalos.
 • Edgars Liberts
 • Edgars Liberts
 • Enrigue Enrigue Duglass

  Enrigue Enrigue Duglass

  Latvija vecu partiku var nopirkt jebkur un katru dienu 😂😂😂😂
 • Sandra Skalberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!