Sūdzību dēlis: Vai tādām jābūt pankūkām ar biezpienu?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Sakārojās pankūkas ar biezpienu. Slinkums pašai bija cept, tāpēc nopirku gatavās.”

Vai tādām jābūt pankūkām ar biezpienu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Nopirku veikalā “Rimi”. Uz iepakojuma likās varen gardas. Liekot cepties, likās aizdomīgas – atvēru pankūciņu un lūk, kas tur no biezpiena bija!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Gita.

47 komentāri

47 komentāri

 • Ribis

  Ribis

  Lūdzu izlsiet pankūku sastāvu - vajadzētu būt norādītam biezpiena daudzumam pēc svara vai procentos no kopējā svara. Protams attēls maldinošs.
 • Laura Endziņa
 • Anda Munkevica

  Anda Munkevica

  Te laikam vietā tas sen senais un nu jau ārpus likuma izsludinātais teicies; Slinkum, slinkum laid mani vaļā, tevi slānīs man sāpēs.
 • Lolita Biļūna
 • Līga Lukševica
 • Evija Čudere

  Evija Čudere

  Kamer rakstiji sūdzību butu pa to laiku pats sacepis pankūkas ar biezpienu.
 • Kaspars Batraks

  Kaspars Batraks

  Es kaut kā nesaprotu, kādēļ #beztabu tērē resursus tādu sūdzību publicēšanai?lai žārē cilvēks pats, un manuprāt Latvijas pārtikas ražotājs štancē priekš Rimi, Rimi tikai pārdot zem sava logo.
 • Inese Stalgeviča
 • Elza Elza

  Elza Elza

  šis ir labs ! :) nesapratu kas tas par baltu sprunguli ...labi ka virsraksts savādāk nekā...
 • Iwo Genn

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!