Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Vai tad drīkst norādīt darba laiku, bet strādāt kā ienāk prātā? Stāsts par Baldones konditoreju!

“Sveiki! Jau trešo mēnesi mēģinu nopirkt izslavētos eklērus Baldones konditorejā, kas atrodas blakus “Mego”… Darba laiks norādīts no 10.00-18.00… Pirmo reizi biju plkst. 10.15, konditoreja ciet, nu neko darīt, visādi mēdz gadīties. Otrreiz, kad braucu garām, biju plkst. 10.45, atkal ciet…

Pajautāju garāmgājējam, vai te kāds vispār strādā, uz ko saņēmu atbildi- kaut kad pa dienu strādā… Tur darbinieki esot paši saimnieki, attiecīgi ver vaļā, kad uznāk (kad izguļas)!

Šodien priecājos, ka sanāk atpakaļ braukt pirms sešiem, ka beidzot tikšu pie kārotajiem saldumiem, bet, atbraucot plkst. 17.33, atkal konditoreja jau ciet.

Laikam rūpējas par manu figūru, bet man rodas jautājums: vai tad drīkst norādīt darba laiku, bet strādāt kā ienāk prātā?”

Iesūtīja: Dita

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ērika Krimska
  +7 +5 -2

  Ērika Krimska

  Saimnieks tak! kā grib tā dara.....tādi ātri vien bankrotē! :)
 • Līga
  +6 +3 -3

  Līga

  Tas ir viņu bizness. Ir pasūtījumi, varbūt never veikalu vispār vaļā vai iztirgo maizi un veras arī ciet :) Nav jau lielveikals, ka ceps tik daudz, ka vēl ārā jāmet. Viņus neuztrauc tādi klienti, kas reizi gadā iegriežas.
 • ...
  +2 +2 0

  ...

  Man šķiet, ka ir likums, kas to regulē! Veikalam ir jābūt vaļā norādītajā darba laikā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl