Sūdzību dēlis: Vai šādu produktu tirdzniecība vispār ir pieļaujama? Šāds piedāvājums Maximā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

14 komentāri
Vai šādu produktu tirdzniecība vispār ir pieļaujama? Šāds piedāvājums Maximā!

“Labdien. Vai šādu produktu tirdzniecība vispār ir pieļaujama? Pirms neilga laika vēlējos iegādāties bērnam banānus. Iegāju Maxima X veikalā Saharova-Lubānas ielu krustojumā (Rīgā), un tur mani sagaidīja šāds piedāvājums (bilde pielikumā). Ar pelējumu, zem banāniem slapjums.

Varbūt veselībai inspekcijai, vai citai atbilstošai institūcijai būtu kas par to sakāms? Par pelējuma kaitīgumu cilvēka organismam daudz dzirdēts…. Nākošais pārsteiguma moments bija pašas darbinieces attieksme.

Blakus darbiniece izlika augļus grozos, ieminējos, vai vispār šādus banānus ar pelējumu drīkst likt pārdošanā. Īsi uzmeta skatienu uz banānu kasti un ar pilnīgu ignorēšanu turpināja savu darbu.

Pēc brīža pienāca veikala vadītāja, abas kaut ko sačukstējās un turpināja iesāktos darbus. Pēc neilga laika tajā pašā dienā atkal iegriezos šajā veikalā un banānu kaste ar sapuvušajiem banāniem nemainīgi atradās turpat.”

Iesūtīja: Ambera

Foto