Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Nopirku “Omas” brūnos zirnīšus, lai diedzētu un lietotu pārtikā. Bet daži dīgsti aug ātrāk par citiem. Tas ir normāli?

Vai pārtikas industrija tā ir veidota? Daži dīgsti aug ātrāk par citiem! Tas ir normāli?

Es nevaru normāli viņus ēst visus reizē, jāēd pa vienam, kurš izaudzis. Vai pārtikas industrija tā ir veidota? Lai cilvēkus badā mērdētu?”

Iesūtīja: Jānis

8 komentāri

8 komentāri

 • Krista

  Krista

  vienkārši super, tas Jānis varētu anekdotes rakstīt. Dīgsti nav industrija, bet gan dzīvā daba. Cilvēki arī nedzimst visi vienādi un kā pēc pulksteņa.
  P.S. Kur šitādi jāņi, diez, rodas? itkā aprīlis jau garām...
 • stulbums

  stulbums

  Šim cilvēciņam ir paveicies, jo viss ir sadīdzis. Bet ko lai saka un dara tajos gadījumos, kad, piemēram, esi nopircis gurķu sēklas un neviena neuzdīgst? Man tā ir bijis vairākas reizes, un visbiežāk, konkrēti, ar gurķu sēklām! Uzskatu, ka tas nav normāli, ka pārdod vecas sēklas, pie tam, paciņās to ir maz. Tas ir nenormāli, ka tādā veidā man ir neskaitāmas reizes piespiedu kārtā jāatbalsta vecu sēklu tirgotāji!!!
  • Krista

   Krista

   vai tad lietošanas termiņa uz pakām nebija? ja bija, tad kāpēc jāpērk vecas/ bet vispār dīvaini, jo gurķu sēklas tak dīgst ilgi!
 • he, he

  he, he

  Daži cilvēki ir garāki, daži īsāki - dīvaini! Vajadzētu arī Bez Tabu pasūdzēties :))
 • Bube

  Bube

  Šī bez tabu sadaļā domāta tikai tiem kuriem nav normālas dzīves. Sūdzās par visu un visiem. Šī ir iespējams visstulbākā sūdzība ko pēdējā laikā esmu lasījusi. Autoram ieteiktu iziet ārā izbaudīt saulīti, nevis uztraukties par šādiem niekiem. Cerams nenomirs badā dēļ tiem zirņiem..
 • akdies

  akdies

  Cilvēkam tiešām galva kkur iespiesta. Jāni, vai tu kaut ko par tādu jēdzienu "vidējā dīgtspēja" esi dzirdējis? Un uz paciņas procentus paskatījies? Tiešām var būt tik tups, ka domā, ka visas sēklas izdīgs vienlaicīgi un vienādā apjomā??
 • EWIS

  EWIS

  Cilvēku stulbumam nav nekādu robežu. Tas par izbadējušos Jāni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!