Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man tāda neskaidrība par “Rum-Kokos” konfektēm, kurās ir 10% alkohola.”

Vai bērniem drīkst pārdot konfektes ar alkoholu?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Vai tās drīkst pārdot nepilngadīgiem bērniem? Mana meita nopirka sev konfektes, pagaršojot tās, atnesa man, sakot, ka ir stipras. Jā, tajās ir alkohols. Viņa tās iegādājās Ziepniekkalna autobusu galapunkta “Mego” veikalā,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Sanita.

19 komentāri

19 komentāri

 • Ilze Sila
 • Signe Krūzkopa
 • Jolanta Rodionova

  Jolanta Rodionova

  Kurš cirvis bērniem ruma končas pērk? Vēl šņabi nopērciet un tad bļaujiet, ka "šito ūdeni tak nevar bērniem dot"
 • Dace Krauze-Novika
 • Iveta Zaķe

  Iveta Zaķe

  Protams,ka nedrīkst pārdot ,un kāpēc viņam tās būtu jāpērk?
 • Inese Fedotova

  Inese Fedotova

  Nu un ja nepardotu tad uzreiz butu sudzibas kapec nepardod,ne?likums tak tads vel nav.Varbut tad vajadzetu bernus pamaacit ko drikst un ko nevajadzetu pirkt un est.Audzinat vajag pusaudzus nevis vainot veikalus
 • Kristine Baltmane
 • Linda Geizane

  Linda Geizane

  Tas nozīmē, ja es cepšu kūku, pievienošu rumu, vai ruma esenci, tad bērniem dod nedrīkst? 🤣🤣🤣
  • Maruta Āboliņa

   Maruta Āboliņa

   Linda Geizane Nejauciet divas dažādas lietas... Cepjot kūku pievienojot alkoholu, spirta daļiņas iztvaiko, viņa nesatur promiles, bet apēdot divas šādas konfektes alkometrs uzrāda 1,7 promiles, pārbaudīts.... Pusstundas laikā, gan promiles nokritās līdz pieļaujamai robežai, bet bij....
   Vai ar likumu un noteikumiem vajadzētu ierobežot šādu konfekšu pārdošanu? Iespējams, jā, bet lielāks efekts būtu, ja vecāki savas atvases audzinātu.... Tā kā mīļie vecāki, ne viss sūdzaties, ka pārdod, bet atrodiet laiku savam pusaudzim un iemāciet, ka konfektes ar alkohola pildījumu nav domātas viņiem... Ja man tas savu laik izdevās, tad arī Jums izdosies. 👍
  • Linda Geizane

   Linda Geizane

   Maruta Āboliņa es zinu ka iztvaiko🤦‍♀️ tas tā ironijai bija. Visi tik trakoti uztraucas par alkaholu, lai gan vairāk būtu ar bērniem jārunā.
 • Kristine Baltmane
 • ibis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!