Sūdzību dēlis: Uz preces uzlīmes ir viena, taču realitātē pavisam cita cena!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iepirkos Alūksnes “Mego” veikalā. Mani interesēja cūkas mēle. Uz iepakojuma ir rakstīta cena par kilogramu un summa par iepakojumā esošo svaru.”

Uz preces uzlīmes ir viena, taču realitātē pavisam cita cena!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kad paprasīju to iepakojumu, viņu pārsvēra par citu cenu, un tā bija lielāka. Es prasīju, kāpēc tā, man atbildēja, ka tā esot bijusi akcijas prece. Turklāt preces termiņš beidzās tieši šodien. Kā tā? Esmu ievērojis, ka šai veikalā tādas uzlīmes ir arī uz citiem iepakojumiem,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Ilmārs.

1 komentārs

1 komentārs

  • Ērika Krimska

    Ērika Krimska

    Taisni jābrīnas,kā veikalos iemācījušies apkrāpt pircējus!!! Cenas pārliktas....svars iepakojumos mazāks it sevišķi sviestam.......kur akcija,paskatat cik svars ir paciņai.:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!