Sūdzību dēlis: Uz informācijas par tēju uzlīmēta cita šilte! Kam var ticēt?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jautājums par veikalā “Maxima” pirkto tēju. Nopirku “Milupa” Kumelīšu tēju bērnam, kas paredzēta 6+ mēnešiem.”

Uz informācijas par tēju uzlīmēta cita šilte! Kam var ticēt?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mājās pamanījām, ka ir uzlīmēta virsū jau esošajai šiltei, bet apakšā šilte cita. Tas nav nelegāli?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Zane.

2 komentāri

2 komentāri

 • Pendele

  Pendele

  Kāpēc jāpērk kaut kāda milupa kumeļa tējas izstrādājums kumeļiem ar C vitamīnu? Aptiekā var nopirkt kumelītes ap 5kg par viena milupa cenu.
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Pirms pāris dienām man bija dzimšanas diena.
  Un tieši savā dzimšanas dienā saņēmu zvanu, man paziņoja, ka manai mammai ir bijis insults un tagad viņa paliks paralizēta.
  Plus, vēl pēc pāris dienām viņai tika atklātas onkoloģiskas problēmas.
  Un ārsti saka, ka viņi šeit neko nevar vairs izdarīt.
  Tas viss bija kā vēl viens piliens klāt manai hroniskajai depresijai.

  Bet tad...
  Es ieraudzīju šo sūdzību.
  Un sapratu, ka man vēl viss iet labi salīdzinot ar šīs sūdzības autoru.
  Es te par sīkumiem cepjos, kamēr cilvēks šeit iziet cauri nopietnai traģēdijai.

  Tiešām jūtu līdzi.
  Atsūtiet cietušās personas bankas konta numuru, aizsūtīšu kādu ziedojumiņu. 😊😍

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!