Sūdzību dēlis: Uz iepakojuma un čekā cena atšķiras!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Pirku cāļu ceturtdaļu, kas akcijā maksā 1,69 eiro/kg, bet čeks izsita 2,29 eiro/kg.”

Uz iepakojuma un čekā cena atšķiras!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Uz iepakojuma ir 1,20 eiro, bet samaksa par 0,713 gramiem ir 1,63 eiro!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Agris.

7 komentāri

7 komentāri

 • Debīliķis

  Debīliķis

  Vienmēr vajag salīdzināt preces štrihkodu! Viena nosaukuma precei ar dažādu štrihkodu cena var atšķirties krietni vien. Neizskaties Tu pēc tāda Sūnu veča, kas to nezinātu!
 • Hm

  Hm

  Un kur ir problēma aiziet uz to pašu veikalu ar visu čeku un šo pirkumu?
  Nē, izrādās ir uzreiz jāsūdzas bez tabu.
  Un otrs, rimi čeki ir tizli. Viņi gala summu par vienu preci rāda zem preces nosaukuma, kur šajā bildē rakstīts svars un kg cena. Riebjas, jo automātiski skaties pretī kā jau visos veikalos.
  Varbūt nav "piešauta"acs . Bet nu kādēļ jāsūdzas te? To es nesaprotu.
 • Iveta.

  Iveta.

  Hm.kāpec nav visa čeka foto. Tieši tur kur rakstīts par cāļa ceturdaļām,čeka foto apraujas. Pareizi te rakstīja,ka atlaides ir zemāk rakstītas.
 • Praka

  Praka

  Un kaķa kotlete maksā 2x vairāk kā cilvēku ēdiens, ārprāts. Ja to nepirktu varētu arī vistas vietā pīli pirkt.....
 • Rūdolfs Petrovskis
 • pss

  pss

  un vispār, čeka beigās ir "atlaides" summa! līdz ar to - šī sūdzība ir nereāla.
 • Es

  Es

  Un ko gribi- lai es atrisinu šo jautājumu? Tak aizej uz veikalu un runā ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!