Sūdzību dēlis: Tomātos iekšā sēklas ir ar dīgstiem! Kā tas iespējams?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nopirku veikalā “Maxima” tomātus. Nākamajā dienā, taisot salātus, pamanu, ka tomātos iekšā sēklas ir ar dīgstiem – viens bija apmēram 1 cm garš ar zaļām dīgļlapām.”

Tomātos iekšā sēklas ir ar dīgstiem! Kā tas iespējams?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Biju šokā! Kā iekšā tomātos var sākt dīgt paša sēklas? Sāku domāt, vai šādi tomāti ir veselīgi, jo normālos apstākļos, dārza tomātiem, iekšā nesāk augt tā sēklas! Vai tie nav veselībai bīstami?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Kristīne.

44 komentāri

44 komentāri

 • Maija

  Maija

  Gluži botāniski - sēklas nogatavojušās dīgšanai, tomātā gana siltuma un mitruma, un sākas pavasarīgs process. Tomātam miza bieza, tāpēc auglis nesašķīst tik viegli.
 • Ivars Sostaks
 • Jānis

  Jānis

  Nopirku tirgū tomātus vītināšanai. Kad tie jau bijapusceļā pavītuši, sāka sāka smirdēt pēc zivīm. Nopirku Rimi tātus un tā pati smirdoņa.
 • Tina

  Tina

  Man pasas audzetiem tomatiem ari bij sadigusas seklinas.tas ir no pedejiem tomatiniem.es neko sliktu nesaredzu
 • Andrejs Tkacenko
 • Ina Rutkovska

  Ina Rutkovska

  Man sadīga sēklas kabacī ko iedeva māsa,jāsūdz viņa tiesā.😆
 • Zāģis
 • Mike Washington
 • Ieva Dumpe

  Ieva Dumpe

  Bļa nopietni???🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ cerams ka sūdzenei tā ir lielākā vińas dzīves problēma🙄
 • Alla Rone

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!