Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Nopirkām jogurtu skaistā, lielā 1L pudelē, bet mājās pamanījām, ka pudele nav pilna un uz pudeles rakstīts 900 grami jogurta. Jautājums – kam vajag liet preci lielākā pudelē, nekā ir iefasēts iekšā? Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Arī pienu un kefīru ražo līdzīgi un cilvēki uzķerās uz šo. Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?”

Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?

Iesūtīja: Vitauts

10 komentāri

10 komentāri

 • Gunita

  Gunita

  Nopeerciet Dzintara sieru,vienalga kaadas garschas.Attaisiet iepakojumu un tur arii buus zem auscheejaa slaanja tuksums.Kaadreiz taa nebija.Iepakojums bija piln un garscha arii labaaka.
  • Anna

   Anna

   Par to sieru pilnībā piekrītu un tas ir ne tikai kausētajiem, bet arī svaigajiem.
 • Baiba
 • Zane

  Zane

  Tur taču viss ir rakstīts ar lieliem cipariem.... Meklē tikai problēmas.
 • Sintija

  Sintija

  Un kā tad ar čipsiem? Kur pārdod gaisu :D.. Un daudziem citiem produktiem? Par visiem tagad sūdzēsimies?
  • ezez

   ezez

   čipsos gaiss ir tāpēc, lai Tu vrētu nopirkt čipsus nevis čipsu drumstalas.
 • linda

  linda

  zini laikam jau tagad pa katru sūdu sūdzas šis jau sen zināms tāpēc skaties ko pērc man ar šodien zirņos bija akmenis vismaz 4mm lieks nu ko man teikt ? sūdzēties fiksi raxtīt sūdzību?
  • Vecis

   Vecis

   Kamēr Tu klusē, ražotājs uzskata, ka viss ir kārtībā un turpina savas cūcības. Ja nu Tev patīk grauzt akmeņus, nav problēmas, uz priekšu.
   • 123

    123

    Tad konkrēto sūdzību labāk adresēt pašam ražotājam, nevis interneta vietnē, kur ar to iepazīstas lielākoties patērētāji, nevis ražotāji.
 • Eh

  Eh

  Ja vēl sanāk nopirkt Maximā, tad noteikti būs jau nedaudz ierūdzis, neskatoties, ka termiņš vēl 5 dienas :d

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!