Sūdzību dēlis: Gatavoju maizītes un pamanīju maizes rikā kaut ko zilu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Taisīju maizītes un pamanīju maizes rikā kaut ko zilu.”

Gatavoju maizītes un pamanīju maizes rikā kaut ko zilu!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Papētot sapratu, ka tas ir plastmasa gabaliņš.

Vai tad tiešām nevar ievērot visas prasības, lai ēdienā nenonāk svešķermeņi?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Marta.

20 komentāri

20 komentāri

 • Juris Peresolaks

  Juris Peresolaks

  Redīsu maisiņā bija tikušas klāt lapas. Varētu sensāciju pacelt
 • S

  S

  Jautājumi Martai- vai vispirms ziņojāt maizes ražotājam par kļūmi? Vai pirms sūdzibas rakstīšanas pati atkārtojāt skolā apgūtos valodas sintakses likumus?
 • Aija Krīgere-Audre

  Aija Krīgere-Audre

  drīz cilvēki sāks sūdzēties ka tirgū pirktā melleņu burkā melleņu lapiņu vai kātiņu atraduši!?🤦‍♀️😂😂
  • Edijs Aboltins

   Edijs Aboltins

   Aija Krīgere-Audre da gan jau sūdzās, Bez tabu to taupa kā karsto ziņu.
  • Aija Krīgere-Audre
  • Cita Vita

   Cita Vita

   Aija Krīgere-Audre viss jau saprotams, bet, ja maizes riku ēstu gadu vecs bērns un norītu? Var jau ēst plastmasu-ja kārojas.
  • Aija Krīgere-Audre

   Aija Krīgere-Audre

   Cita Vita nu tas skaidrs, bet tad jāvēršas pašam pie ražotāja nevis atkal internetā jāpublicē
 • Vilnis Priede

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!