Sūdzību dēlis: Tāda sajūta, ka kāds zirņus jau ir nogaršojis pirms manis!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien Limbažu “Mini Rimi” nopirku zaļos zirnīšus “Garden”.”

Tāda sajūta, ka kāds zirņus jau ir nogaršojis pirms manis!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Visu laiku tos pērku un nekāda vaina, bet šodien, atnākot mājās un ataisot burku, secināju, ka diezgan daudz zirņi ir pilnībā beigti – ar caurumiem!

Tāda sajūta, ka kāds tos jau ir nogaršojis pirms manis. Vai ražotājam nevajadzētu sekot līdzi tam, ko liek burkās?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jana.

3 komentāri

3 komentāri

 • Es
 • K

  K

  Man šķiet ka šis viss paliek par traku. Visa šī sūdzēšanās...
 • Arnolds Liepa

  Arnolds Liepa

  Tu losi, gan jau pats ar dakšu sadurstīji. Jums tur Bez Tabu čista darīt vairs nav ko? Tak ejat kaut grīdu izslaucīt, lielāks tolks būtu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!