Sūdzību dēlis: Tāda izskatās saņemtā pārtikas paka piecām dienām!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Esam daudzbērnu ģimene ar trīs skolas vecuma bērniem. Bijām ļoti priecīgi saņemt Covid-19 laika pārtikas paku.”

Tāda izskatās saņemtā pārtikas paka piecām dienām!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mulsina tas, ka uz pakas rakstīts 5 dienas. Kādas varētu būt idejas, ko no šā visa varētu pagatavot piecām dienām?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Edgars.

401 komentārs

401 komentārs

 • Andžela Muzikālā

  Andžela Muzikālā

  Nesūdzaties, jums vēl paveicās, jo mums skolā vispār dod brokastis nevis pusdienas!!!
 • Natālija

  Natālija

  Jūs nopietni??? Te tak nav ko ēst vispār😮Par kādām pusdienām bērnam iet runa??? Parādiet man to skolu, kurā dod cūkgaļas konservus!!! Un vēl kāds te runā ka tas bērnam uz 5 dienām? Nu ziniet- kaut kāds bomžu iztikas minimums!!!
 • es

  es

  Lai neņem. Es gan paņemtu, bet neesmu skolnieks. Esmu pensionāre. Man nav trūcīgā status, jo visu mūžu strādāju . Tagad priekšroka tiem kuri nestrādāja. Toties ir status.
 • Ēd pa lēto

  Ēd pa lēto

  Ja kāds nezin ko pagatavot kaut ko no šī, tad apskaties youtube, funfacetv ēd pa lēto, varbūt kādam palīdzēs ar kādu ideju
  • DaNuNah***

   DaNuNah***

   Vēl var izlasīt krievu pasaku ka vārīt putru no cirvi 🪓☝️🔚
 • Vvv

  Vvv

  Jāsāk par šo iemācīties pateikt paldies, pieraduši, ka dod bez darba... Un vēl slikti. Kaut kas jāmaina sistēmā
 • Ira Meksuna
 • Ilga Briede
 • Kārlis Tambris
  • Kristīne Plostniece
   +15 +15 0

   Kristīne Plostniece

   Kārlis Tambris sen zināma patiesība - ko var dabūt bez maksas, to cilvēks nenovērtē.
 • Ilze Sila

  Ilze Sila

  Jā, tas ir produktu daudzums,no kura iznāk 5 pusdienas vienam bērnam,ja parēķina kalorijas un produktu daudzumu gramos un naudas izteiksmē,kas paredzēta viena bērna pusdienām.
  Nevajag iedomāties,ka tā ir pārtika,lai pabarotu visu ģimeni
 • Liene
  +16 +16 0

  Liene

  Paka ir domāta piecām pusdienām nevis dienām. Skolā jau neēd brokastis un vakariņas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!