Sūdzību dēlis: Tad ir vegāns vai nav vegāns tas saldējums?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Iegādājos “Magnum” Vegan almond saldējumu, interesēja kā garšo vegāns saldējums.”

Tad ir vegāns vai nav vegāns tas saldējums?
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Garšo jau labi, bet kāpēc sastāva sākumā izceltiem burtiem rakstīts ”nesatur pienu”, bet tālāk lasot rakstīts, ka ”var saturēt pienu”? Tad ir vegāns vai nav vegāns tas saldējums?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Līga.

56 komentāri

56 komentāri

 • Nick Angel
 • Ne vegāns

  Ne vegāns

  Konkrētais saldējums nesatur pienu un tā produktus, taču, kā jau mēs visi zinām, Magnum ražo arī saldējumu no piena produktiem, un tāpēc, ka visi saldējumi tiek ražoti vienā ražotnē, pastāv niecīga iespēja, ka vegāniskajā saldējumā varētu nokļūt mikro daļiņa piena. Viņi jūs par to informē/ brīdina. Domāju, ka šī informācija vairāk domāta kā alergēnu informācija.
 • zaizais

  zaizais

  Vot salietojos to veganu snabi,tagadinas vieni salati Radas,ve..veve..ve
 • Pēteris
  +14 +14 0

  Pēteris

  Var saturēt pienu, jo saldēju ražo vienuviet un var gadīties tā, ka kkādas piena daļiņas paliek un ir atrodamas arī šajā saldējumā. Šādus piesardzības tekstus raksta visur, piem. var saturēt riekstus, vai kko tamlīdzīgu, jo ja cilvēkam ir spēcīga alerģija pret riekstiem vai pienu, tad labāk atturēties no šādu produktu lietošanas.
 • Ieva Linka

  Ieva Linka

  Lasu komentārus un brīnos... kāda kuram daļa par to, kas otram šķīvī. Man garšo gaļa, piens. Ļoti! Īpaši vistas šašliks mesus marinādē... mmmmm.... Bet es, piemēram, neēdu jūras produktus. Zinu, ka veselīgi. Bet nekad neesmu ēdusi un pagaidäm nav vēlme mēģināt... Es saprastu, ja vegānisms būtu kā vīruss, kas Tev nabaga gaļēdājam, var tramvajā pielipt. Tā nav! Ja vien kāds vegāns Tev kafejnīcā nenāk klāt un nebaksta Tavā karbonādē ar pirkstu, stāstot, cik tas slikti, tad liecies mierā. Ēd, ko pats vēlies un ļauj citiem darīt tāpat!
 • Andrzej Nemberg

  Andrzej Nemberg

  Bišk off-topic (saldējuma daļa mani nesatrauc galīgi).

  Neesmu vegāns.
  Esmu tolerants ar abām pusēm, nekad PAT DOMĀS NAV NĀCIS KĀDU TIESĀT UN NĪST DĒĻ TĀ, KO VIŅŠ/VIŅA ĒD. Pfff. 😂😂😂
  Bet te komentāros es skatos...
  Un redzu neattīstītu aunu un aitu baru.

  Kāpēc jūs, debiliķi, vienmēr mīlat līst citu dzīvēs un tiesāt visus pēc saviem parametriem???
  Vai tā ir jūsu dzīve?
  Vai jūsu dzīvē tas maina kaut ko?

  Katrs dzīvo savu dzīvi - ēd, ko vēlas un neēd, ko nevēlas;
  mīl un guļ ar ko vēlas,
  ģērbjas kā vēlas un klausās mūziku, kādu vēlas...
  Katrs dara ko vēlas un dzīvo kā vēlas.

  Kādas vispār kādam tiesības visādiem bezdzīves pretekļiem kaut ko tiesāt no malas vienmēr, par visu... Kā klačenes, kurām vienīgā dzīves izklaide (un arī iemesls), ir - apspriest citus.

  Izbāziet savus garos degunus no citu dzīvēm (un pats galvenais - arī no savām dirsām) un sāciet dzīvot savējās. 😉
  • Linda Bāce

   Linda Bāce

   Andrzej Nemberg 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 💯 tieši tā!
  • Dragon Ball memes LV

   Dragon Ball memes LV

   Es nekad neesmu sapratis, kāpēc kādu piš, ko citi ēd, vai neēd?
   Ja man ar to neuzbāžas, tad kur problēma?
   Neesmu vegāns, bet ja es nopirktu veg nu saldējumu (esmu ēdis, citas firmas gan) un izrādītos, ka tas var saturēt piena produktus, man arī loģiski rastos jautājumi.
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Tieši tā, ja man personīgi neviens cits nepiep*sas ar savu dzīvesveidu un uzskatiem, tad man pilnīgi pajāt, ko kurš dara (tas ir gan par politiku, gan ēdiena izvēli, gaumēm, seksuālo orientāciju, tautību un rasi utt utt utt).
   Man neko neuzspiež. Es arī neko neuzspiežu.
   Katrs dzīvo, kā grib, tikai sev un tikai priekš sevis, nevis, lai pielāgotos citiem.

   Par to saldējumu...
   Nu...
   Šeit nepareizi bija formulēts tas sastāvs.
   Kā jau teica puisis augstāk komentāros - šis saldējums ir VEGAN, vienkārši var saturēt piena alergēnu molekulas, nevis pašu pienu, vai tā produktus (jo tiek ražots viss zem viena jumta).
   Nav korekti konkretizēts sastāvs, tieši tā ir tā kļūda.
 • Edgars Edza

  Edgars Edza

  Veganisms tā ir mūsdienu laikmeta slimība bļin 😋🐑🐷🐗🐔🐓
  • Matīss Celmiņš

   Matīss Celmiņš

   Gaidām, kad šo diagnozi pievienos pie psihiatrijas jomas!
  • Davis Svageris

   Davis Svageris

   Matīss Celmiņš tieši kā tā ir slimība? :D lūdzu apgaismojat mani, bļa
 • Edite Luika

  Edite Luika

  Ja nevar izlemt,lai pērk salātus.Tad varbūt beigs sūdzēties.
 • >:-)

  >:-)

  Īstenie aptaurētie zaļlpānprātiņvegāni, saldējuma vietā rij parastu sniegu. Ir variants,
  dzelteno sniegu, aiz autoostas, parasti atrodamo .Tikai tā ir pilnīga drošība, ka subtilais cilvēkveidīgais dzīvnieks nesaindēsies, ar ko lieku .
 • Davis Svageris

  Davis Svageris

  Tiem, kas vairāk par zāles "jokiem" izšaut nevar, varu pateikt, ka "var saturēt" ir vegāns, jo tas ir domāts alergēniem, JA NU KAS, jo tiek ražots zem viena jumta, bet sastāvā nav iekļauts :)
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Tad, īstenībā, tā arī vajadzētu rakstīt... Ka var saturēt nevis pienu, vai piena produktu daļiņas, bet konkrēti laktozes, vai citu piena produktu alergēnu molekulas.
   Tad būtu korekti un nerastos nekādi jautājumi (ja jau šis uzņēmums vēlas ražot arī vegānu produkciju).
  • Davis Svageris

   Davis Svageris

   Andrzej Nemberg šajā gadījumā tas ir vegan, jo tas jau musdienas ir liels marketings, jo pārējā pasaulē cilvēki vairāk un vairāk sāk lietot vegan produktus :) lv tik joprojām cilvēki uzskata, ka vegans ed zāli un baigi smejas par to, lai gan jāsmejas būtu par to kādā alā dzīvo un neko nesaprot :/
  • Andrzej Nemberg

   Andrzej Nemberg

   Jā.
   Bet vegāniskos produktus vajadzētu pataisīt pieejamākus cilvēkiem un arī lētākus (runāju tieši par VEGĀNIEM domāto produkciju, nevis par dārzeņiem un augļiem).
   Jo...
   Nav viss tik vienkārši, kā liekas...
   It kā kas tad tur ir? - Vienkārši neēd gaļu un viss.
   Bet... Jāzin, kā pāriet un kā aizstāt.
   Ar dārzeņiem vien nepietiek.
   Bet viss pārējais bieži vien ir pat dārgāks gan par tiem dārzeņiem, gan arī par pašu gaļu (zinu labi par šo tēmu ne pēc nostāstiem).
   Diemžēl.
  • Davis Svageris

   Davis Svageris

   Andrzej Nemberg es ēdu tikai augu valsts uzturu jau vairāk kā gadu, arī mana ģimene :) katrs ar galvu domājošs cilvēks saprot, ka ne gaļu un pienu IZŅEM no ēdienkartes, bet AIZSTĀJ ;), lai nerastos veselības problēmas un uzturvielu deficīts... Kas veiksmīgi pierāda, ka gaļas un piena produkti ir easy aizstājami, JA cilvēks domā ar galvu, ne dirsu :) tā produkcija šobrīd būs dārgaka, jo dzīvesveids ir tikai pašā sākumā un kompanijaa protams grib nopelnīt uz to! bet galvenie uztura elementi, lai būtu vesels un paēdis nav dārgi :) magnums nav jāēd katru dienu, nav ieteicams vismaz točna :D
  • Davis Svageris

   Davis Svageris

   tā ir Latvijas problēma, jo mums šeit Somijā cenas tik pat kā neatšķiras, atsevišķi produkti ir dārgāki, KURI NAV JĀLIETO KATRU DIENU :D tāpat jebkura cita valstī, kur apmēram nojaušu cenas, ja nepērc super overpriced luxury brendus, vegan ir ja ne lētāk, tad tikpat izdevīgi/neizdevīgi ēst :) taka jā!
  • Davis Svageris

   Davis Svageris

   ir cilvēki, kas ēd maksimāli maz neapstradātu pārtiku, tiem ir ļooooti lēti ēst veselīgi un sabalansēti, ir, kas ēd visu to pašu, ko tu, tikai vegan, tad gan ir dārgi un taukaini :D jārok dziļāk, lai tiešām izprastu kaut ko jaunu, ne jāklausas vecas babenes baltos halātos :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!