Sūdzību dēlis: Tā ir krāpšana, tirgojot vecus augļus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mans pacietības mērs ir pilns! Nav pirmā reize, kad, iegādājoties “Rimi” augļus, pārnesot mājās tie ir sapuvuši!”

Tā ir krāpšana, tirgojot vecus augļus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Šoreiz kārtējais granātābols, kas pirkts “Rimi”.

Vai tiešām veikalam nav jāpārliecinās par preces kvalitāti, pirms izliek tirgošanā? Savā ziņā tā ir krāpšana, tirgojot vecus augļus. Liels publisks FUJ!”

31 komentārs

31 komentārs

 • Lauris Drullis

  Lauris Drullis

  Rimi vēl solīdi ar tiem vecajiem augļiem un dārzeņiem, mandarīniem vēl spaiņi bija salikti lai cilvēki paši var samest sapujušos ārā. Nesen gan bija no ķīnas vesties pomelo uzlikta akcija, bet papētiju ka visi tur bija cietuši kautkur, jo bija sasisti un sàkuši pūt
 • Agris Lūciņš

  Agris Lūciņš

  Kas gan var būt labāks par sapuvušu granātābolu?!
 • Laura Grieze

  Laura Grieze

  Kā zināt, sapuvis vai nē??
  Vai tad Mans Rimi ir kkādi ekstrasensi???
 • Ēriks

  Ēriks

  Ja tu neredzēji ka auglis ir bojāts un nopirki, kā tev šķiet, tiem cilvēkiem kas tur strādā ir rengena redze, vai?
 • Inese

  Inese

  Top, jau nav labāki. Tur vispār tirgo sapujušus mandarīnus, burkānus un t.t.
 • jūrmalas iedzīvotājs

  jūrmalas iedzīvotājs

  Granatābols ir viegli un maigi jāpaglauda (nesajaukt ar glāstīšanu!), jāieskatās tam "snīpī", vai tur nav pelējums. Mizai jābūt mazliet savītušai, bez izteiktiem plankumiem, iespiedumiem, noteikti - bez mehāniskiem bojājumiem. Pērku jebkurā lielveikalā, pa retam gadās arī kāds bojāts, nesūdzos. Veiksmi ši augļa ēdājiem!
 • Sandra Georgica

  Sandra Georgica

  Tāda sajūta ka pieņemot preci ar augļiem ir jāzīle, iekša sapivusi vai vesela!🤔😶 Cilvēki sak palikt divaini
 • Ieva Kalēja

  Ieva Kalēja

  Idiotisms. Nez, kā granātābolam var pateikt no ārpuses, kāds iekšā saturs!!! Domāt vajag, pirms sūdzēties. 😡😡
  • Sandis Mizis

   Sandis Mizis

   vēl ne reizi neesu nopircis kokosriekstu ar pienu, jo no arpuses neredz ka kāds koala lācis pirms sūtišanas uz 3šā līmeņa valstīm ir veicis degustāciju
 • Anita Liepiņa

  Anita Liepiņa

  Nu dien smieklīgi! Ja triju kārtu tualetes papīram iziet cauri pirksts slaukot dibenu. Tā tūlīt sūdzību dēlis visu izlabos!
 • Ēriks Veidemans

  Ēriks Veidemans

  pizdets vienkārši. Lai tač beidzot publicē to cilvēku vārdus kas par ko tādu sūdzās bez tabu 😂😂😂 cik stulbam ir jābūt nu goda vārds...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!