Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Sveicieni no Tukuma “SuperNetto”!”

Sveicieni no Tukuma “SuperNetto”!

Iesūtīja: Marko

8 komentāri

8 komentāri

 • Raudas iela
 • Pozitīvisms...

  Pozitīvisms...

  Cilēks,kurš nav strādājis veikalā,tas nesapratīs,ka lielajos veikalos ir ļoti smags darbs,un darba ir daudz un visu paspēt nav iespējams...Nesaprotu tik vienu,kāpēc cilvēki ir tik pesimistiski,ka visur saskata tikai to slikto,ir taču tik daudz arī optimistiska.
 • Līga

  Līga

  Ak vai!Ieraudzīji un gandrīz nepaspēji nofotografēt lai padalītos sociālajos tīklos.
  Malacis(e)!
 • Iresa Miksone

  Iresa Miksone

  Šeit jau atbildība jāmeklē augstākos plauktos, pie vadības. Ogas patiešām ļoti ātri bojājas, vēl jo vairāk iedomājoties to garo, mokošo loģistikas ķēdi odziņām līdz veikala plauktiem. Šeit jau izskatā, ka pārdevēja pienākums bija visu iepakojumus izsviest misenē, bet, ko teiktu vadība, iespējams, padotajiem par norakstīto preci atvilktu no algas...
 • Kapeika
 • Tukums

  Tukums

  Marko, pastrādā tu veikalā un gribēšu redzēt cik kārtīgi plaukti būs sakārtoti un vai būsi arī attaisījis visas paciņas ,kuras principā nevar taisīt vaļā, un izlasījis visus nesmukums.
 • ...

  ...

  Pati stradaju veikala pie augliem. Tas ir loti smags darbs. Visu laiku lasit āra bojātos augļus un krāmēt tā lai visu laiku ir smuks un pilns. Un nav nekāda brīnuma, ka kautko palaiž garām. Augļi bojājas ļoti ātri.
 • Kitija Dārza

  Kitija Dārza

  Wow..atbrauc uz Liepāju te katru dienu RIMI vai maxima var to redzēt..vairs pat neizbrīna :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!